Τσίγκας Μουζάκι Καρδίτσας

Τοποθετήσεις εκπαιδευτικών σε σχολεία του ν. Καρδίτσας για το 2015-2016

Από το ΠΥΣΔΕ Καρδίτσας ανακοινώνονται οι οριστικές τοποθετήσεις εκπαιδευτικών κλάδων ΠΕ60 – ΠΕ70 σε σχολικές μονάδες της Π.Ε. Καρδίτσας για το σχολικό έτος 2015-2016

ΠΕ60 (ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ)

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΜΕΤΑΤΕΘΗΚΕ
1 ΚΟΥΤΣΩΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 37ο Ν/Γ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 8ο Ν/Γ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
2 ΚΩΛΕΤΣΗ-ΖΟΡΜΠΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ Ν/Γ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 27ο Ν/Γ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3 ΖΑΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 22ο Ν/Γ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 37ο Ν/Γ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
4 ΝΟΥΚΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 29ο Ν/Γ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 22ο Ν/Γ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5 ΣΦΗΚΑ-ΠΛΑΚΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ Ν/Γ ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ 29ο Ν/Γ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6 ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥ ΛΕΜΟΝΙΑ Ν/Γ ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ Ν/Γ ΣΤΑΥΡΟΥ
7 ΜΙΜΙΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 4ο Ν/Γ ΣΟΦΑΔΩΝ Ν/Γ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
8 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ Ν/Γ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ Ν/Γ ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ
9 ΚΩΤΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ Ν/Γ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ Ν/Γ ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ
10 ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Ν/Γ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ Ν/Γ ΙΤΕΑΣ
11 ΜΠΑΤΣΙΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ 4ο Ν/Γ ΣΟΦΑΔΩΝ
12 ΛΑΠΠΑ ΜΑΛΒΙΝΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Ν/Γ ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
13 ΛΙΑΠΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Ν/Γ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
14 ΣΤΑΥΡΟΥ ΚΡΙΝΙΩ ΒΑΤΣΟΥΝΙΑΣ ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ
15 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΑ Ν/Γ ΑΝΘΗΡΟΥ Ν/Γ ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ

ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΕ 60

A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
1 ΚΡΟΜΜΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 55,93
2 ΣΙΑΦΑΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 65,27
3 ΤΣΟΥΠΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 68,26
4 ΛΕΤΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 72,43
5 ΣΑΒΒΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 72,51
6 ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 76,97
7 ΛΙΟΒΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 77,12

ΠΕ60
ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΑ
1/Θ Ν/Γ ΑΝΘΗΡΟΥ 1
1/Θ Ν/Γ ΒΑΤΣΟΥΝΙΑΣ 1

ΠΕ70 ΣΜΕΑ

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΜΕΤΑΤΕΘΗΚΕ
1 ΠΑΡΙΝΤΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Τ.Ε Δ.Σ. ΙΤΕΑΣ

ΠΕ70 (ΔΑΣΚΑΛΩΝ)

Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΟΥ ΜΕΤΑΤΕΘΗΚΕ
1 ΚΟΝΤΟΧΡΗΣΤΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ
2 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ 4ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3 ΠΑΛΟΥΚΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ Δ.Σ. ΚΥΨΕΛΗΣ 2ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ
4 ΚΑΡΑΛΟΥΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Δ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ 19ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5 ΒΟΜΠΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 5ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6 ΚΟΥΚΟΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 14ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 18ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
7 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ 7ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
8 ΚΑΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δ.Σ. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 6ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
9 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ 14ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
10 ΜΠΟΥΓΟΥΛΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Δ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣ Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ
11 ΞΗΝΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ 9ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
12 ΒΕΡΒΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ Δ.Σ. ΚΕΔΡΟΥ 9ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
13 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ Δ.Σ. ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ 2ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
14 ΚΕΝΤΡΩΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ Δ.Σ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ 14ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
15 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ Δ.Σ. ΦΥΛΛΟΥ Δ.Σ. ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ
16 ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ Δ.Σ. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ 14ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
17 ΖΑΧΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ 7ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
18 ΜΠΟΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 3ο Δ.Σ. ΠΑΛΑΜΑ 7ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
19 ΨΗΜΜΕΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Δ.Σ. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ 19ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
20 ΠΑΝΤΑΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ Δ.Σ. ΦΥΛΛΟΥ Δ.Σ. ΑΓΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΥ
21 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ Δ.Σ. ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ
22 ΦΛΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ Δ.Σ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ 3ο Δ.Σ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
23 ΛΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Δ.Σ. ΚΟΣΚΙΝΑ Δ.Σ. ΣΤΑΥΡΟΥ
24 ΚΑΡΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ 3ο Δ.Σ. ΠΑΛΑΜΑ
25 ΚΟΦΦΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ Δ.Σ. ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ Δ.Σ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
26 ΨΑΡΟΓΙΩΡΓΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΕΔΡΟΥ
27 ΧΑΛΒΑΝΤΖΗ ΕΥΘΥΜΙΑ Δ.Σ. ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ Δ.Σ. ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ
28 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ Δ.Σ. ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ Δ.Σ. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ
29 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ Δ.Σ. ΔΡΑΚΟΤΡΥΠΑΣ Δ.Σ. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ
30 ΤΣΙΤΩΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ 2ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ
31 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ
32 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ Δ.Σ. ΙΤΕΑΣ Δ.Σ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ
33 ΛΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 2ο Δ.Σ. ΠΑΛΑΜΑ Δ.Σ. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
34 ΜΗΛΙΤΣΗ ΕΙΡΗΝΗ Δ.Σ. ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ 1o Δ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ
35 ΤΣΙΛΟΜΗΤΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ 4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ
36 ΣΒΕΡΩΝΗ ΜΑΡΘΑ-ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
37 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ
38 ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ
39 ΝΤΟΜΟΥΖΗ ΝΕΦΕΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣ
40 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΜΑΓΟΥΛΑΣ
41 ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΜΑΓΟΥΛΑΣ
42 ΣΚΡΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΦΑΝΑΡΙΟΥ
43 ΜΠΟΥΣΔΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
44 ΓΚΑΡΑΒΕΛΑ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ 1ο Δ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ
45 ΜΗΤΣΙΟΥ ΕΥΡΥΔΙΚΗ Δ.Σ. ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
46 ΓΚΕΡΜΠΕΣΙΩΤΗ ΓΡΑΜΜΑΤΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΕΔΡΟΥ
47 ΝΤΟΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ 2ο Δ.Σ. ΠΑΛΑΜΑ
48 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ 4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ
49 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΙΟΥ
50 ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΕΛΛΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΕΔΡΟΥ
51 ΜΑΓΟΥΛΙΩΤΗ ΑΝΝΑ-ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΔΙΑΘΕΣΗ 4ο Δ.Σ. ΣΟΦΑΔΩΝ
52 ΛΑΡΔΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΥΨΕΛΗΣ
53 ΜΗΛΙΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΑΓΙΑΣ ΤΡΙΑΔΑΣ
54 ΓΑΤΣΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ
55 ΒΑΛΛΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΟΣΚΙΝΑ
56 ΠΑΠΑΡΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΜΑΤΑΡΑΓΚΑΣ
57 ΤΣΙΑΜΗ ΑΝΝΑ- ΜΑΝΟΥΕΛΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΑΝΑΒΡΑΣ
58 ΖΟΡΜΠΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΙΤΕΑΣ
59 ΚΟΦΦΑ ΖΩΗ ΔΙΑΘΕΣΗ 2ο Δ.Σ. ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ
60 ΚΙΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ
61 ΤΖΙΩΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΜΑΡΑΘΕΑΣ
62 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ.ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ
63 ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΟΣΚΙΝΑ
64 ΓΑΛΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΦΥΛΛΟΥ
65 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΦΥΛΛΟΥ
66 ΚΑΡΙΝΤΖΙΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΒΛΟΧΟΥ
67 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΚΡΥΟΝΕΡΙΟΥ
68 ΚΩΣΤΑ ΕΛΕΝΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ
69 ΠΑΠΑΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΑΝΘΟΧΩΡΙΟΥ
70 ΦΟΥΚΑ ΠΑΡΑΚΕΥΗ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΒΑΤΣΟΥΝΙΑΣ
71 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΑΘΕΣΗ Δ.Σ. ΡΕΝΤΙΝΑΣ

ΠΑΡΑΜΕΝΟΥΝ ΣΤΗ ΔΙΑΘΕΣΗ ΠΕ 70

A/A ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΡΙΑ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ
1 ΖΑΧΟΥ ΕΛΕΝΗ 90,14
2 ΚΑΛΥΒΑ ΜΑΡΙΑ 91,65
3 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 91,96
4 ΣΒΑΡΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 92,01
5 ΦΡΟΞΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 107,59

ΠΕ70
ΕΝΑΠΟΜΕΙΝΑΝΤΑ ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΕΝΑ

ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΕΝΑ
1/Θ Δ.Σ. ΑΝΘΗΡΟΥ 1
1/Θ Δ.Σ.ΑΡΓΥΡΙΟΥ 1
1/Θ Δ.Σ.ΔΡΑΚΟΤΡΥΠΑΣ 1

1. Καλούνται οι εκπ/κοί κλάδων ΠΕ60, ΠΕ70 που δεν κατέστη δυνατόν να τοποθετηθούν σε σχολείο της προτίμησής τους να υποβάλουν , αν το επιθυμούν συμπληρωματική δήλωση για τοποθέτηση στα εναπομείναντα οργανικά κενά από Δευτέρα 06-07-2015 έως και 10-07-2015.
2. Καλούνται επίσης οι εκπ/κοί οι οποίοι έχουν επισημάνει λάθη ή παραλείψεις ως προς τις οριστικές τοποθετήσεις να υποβάλουν σχετική αίτηση στη Γραμματεία του ΠΥΣΠΕ από Δευτέρα 06-07-2015 έως και 10-07-2015.

ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ




Total
0
Shares
Previous Article

Ανοικτά στις 4/7 & 5/7 ΚΕΠ και Δημοτολόγια του Δήμου Καρδίτσας

Next Article

Με μεγάλη επιτυχία το πανηγύρι των Αγίων Αναργύρων στο Λαγκάδι Ανθηρού