Β2 ΕΠΣΚ: Αστροναύτης Γελάνθης, ΑΕ Λαζαρίνας, ΑΣ Αργιθέας

Αστροναύτης Γελάνθης – ΑΕ Λαζαρίνας

Τεράστια ανατροπή από την ΑΕ Λαζαρίνας που ήταν πίσω στο σκορ με 2-0 στο ημίχρονο, με τον Αστροναύτη να παίρνει κεφάλι στο σκορ με τέρματα του Πέτρου Μακρυγιάννη και Παναγιώτη Τσικρικά. Οι φιλοξενούμενοι αντέδρασαν δυναμικά, κάνοντας το 2-1 με τον Θανάση Καινούριο στο 71′ το 2-2 με τον Δημήτρη Βαϊόπουλο στο 83′ και το τελικό 2-3 στο 93′ και πάλι με τον Δ. Βαϊόπουλο.

Νεφέλη Καλλιθήρου – ΑΣ Αργιθέας

Ματς εφάμιλλο των ομάδων που αναμετρήθηκαν έγινε στο Καλλίθηρο. Η Νεφέλη προηγήθηκε στο ημίχρονο 2-0 με τους Αλέξανδρο Λαγό και Χρήστο Σερκέζο, με τον Αγγέλη στο 53′ να μειώνει σε 2-1. Το 3-1 έγινε Νταή, ενώ ο ΑΣ Αργιθέας κατάφερε να φτάσει στην ισοφάριση με αυτογκόλ του Νταή και γκολ του Γιώργου Τουραλιά. Αξίζει να αναφέρουμε ότι η Νεφέλη είχε δοκάρι  σε προσπάθεια του Σερκέζου και χαμένο τετ-α-τετ με τον ίδιο παίχτη κι ενώ το σκορ ήταν 3-2.