ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Το πρόγραμμα των αγώνων και οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου 5 & 6/02 και της Τρίτης 8/02

ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

ΕΠΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 5 & 6/02 και της Τρίτης & 8/02

Σάββατο 5-2-2022 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική(15η αγωνιστική)

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Καππαδοκικού (Η ομάδα του Α.Ο Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

Α.Ο Σελλάνων – Απόλλων Μακρυχωρίου (Αναβολή λόγω Covid-19 της ομάδας Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ)

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Μαυραική (ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ-ΣΤΕΦΑΝΗΣ-ΚΡΥΟΣ)

Α.Ε Μουζακίου – ΠΟΜ Θεσσαλικός (ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ-ΧΑΣΙΩΤΗΣ-ΔΙΠΛΑΡΗΣ Μ.)

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Κρανέας (ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ-ΚΥΡΙΤΣΗΣ-ΠΑΠΠΑΣ)

Α.Ο Φύλλου – Α.Ε Λεονταρίου (ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ-ΔΙΠΛΑΡΗΣ Α.-ΑΝΤΩΝΙΟΥ)

Α.Ο Αγναντερού – ΠΑΣ Αργιθέα (Η ομάδα του ΠΑΣ Αργιθέα έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα).


Σάββατο 5-2-2022 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος – 14η αγωνιστική)

Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Ο Ταυρωπός (ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ-ΚΟΚΚΙΝΟΣ)

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Άρης Καρδίτσας (Η ομάδα του Ολυμπιακού Παλ/σιου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

Α.Ο Μαγούλα – Α.Σ Νεφέλη (ΔΗΜΑΚΗΣ-ΓΑΛΑΝΗΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ)

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Α.Ε Ρούσσου (15:30) (ΓΚΟΥΖΑΣ Φ.-ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΖΟΥΚΑΣ)

Αίας Μαραθέας – Δόξα Μητρόπολης (15:30) (ΦΟΥΚΗΣ-ΜΠΕΝΕΚΗΣ-ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ)

Ρεπό: ΑΟΚ Πάμισσος


Κυριακή 6-2-2022 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος -11η αγωνιστική)

Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ο Μελισσοχωρίου (ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ-ΠΑΠΠΑΣ-ΚΡΥΟΣ)

Αετός Καλλιφωνίου – Ερμής Μαυραχάδων (Η ομάδα του Ερμή Μαυραχάδων έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα).

Αστήρ Βλοχού – Α.Ο Μυρίνης (ΚΟΥΚΟΥΛΗ-ΔΙΠΛΑΡΗΣ Α.-ΚΟΚΚΙΝΟΣ)

Α.Ε Καρποχωρίου – Δόξα Αμπέλου (ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ-ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ-ΓΙΟΒΑΝΗΣ)

Π.Ο Παλαμαική – Αετός Αγίου Θεοδώρου (γηπ: Μάρκου) (ΒΑΡΛΑΜΗΣ-ΦΟΥΚΗΣ-ΓΙΑΝΝΗΣ)


Κυριακή 6-2-2022 και ώρα 15:00

Γ΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος -11η αγωνιστική)

Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα (ΜΠΕΝΕΚΗΣ-ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ-ΚΑΡΑΓΙΩΤΑ)

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Εθνικός Καρδίτσας (Η ομάδα του ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα).

Ατρόμητος Πτελοπούλας – Δόξα Αγίας Τριάδας (ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ-ΔΗΜΑΚΗΣ-ΜΑΜΑΛΗΣ)

Θύελλα Νεοχωρίου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (γηπ: Βιολογικού) (ΑΝΤΩΝΙΟΥ-ΛΙΑΣΚΟΣ-ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ.)

Α.Ο Ασπίδα – Ηρακλής Καρδ/λας (ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ – ΧΑΣΙΩΤΗΣ – ΔΙΠΛΑΡΗΣ Μ.)


Κυριακή 6-2-2022 και ώρα 15:00

Γ΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος – 11η αγωνιστική)

Α.Ο Σοφάδων- Α.Ε Μενελαίδα (ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ – ΣΑΚΚΑΣ)

Α.Ο Ζαιμίου – Α.Ο Ν. Ικονίου (γηπ: Καππαδοκικού) (ΓΚΟΥΝΤΕΛΑΣ – ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ – ΖΟΥΚΑΣ)

Αίας Καρποχωρίου – Ηρακλής Παλαμά (γηπ: Αγίου Θεοδώρου) (ΣΤΕΦΑΝΗΣ – ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ ΑΘ.)

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου (ΓΑΝΝΙΑΣ – ΓΑΛΑΝΗΣ – ΛΕΡΑΣ)

Ρεπό: Α.Σ Ενιππέας


Τρίτη 8-2-2022 και ώρα 15:00

Α΄ Ερασιτεχνική(16η αγωνιστική)

Α.Ο Σελλάνων – Α.Ο Καρδίτσας ( Η ομάδα του Α.Ο Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα).

Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ο Αστέρας

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Μουζακίου

Α.Ο Μαυραική – Α.Ο Αγναντερού

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Σ Διγενής

Α.Ο Κρανέας – Α.Ε Λεονταρίου

ΠΑΣ Αργιθέα – Α.Ο Φύλλου( Η ομάδα του ΠΑΣ Αργιθέα έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)



Total
1
Shares
Previous Article
Οδικά έργα 7 εκατ. ευρώ από την Περιφέρεια Θεσσαλίας στο δίκτυο των Φαρσάλων- Ηλεκτροφωτίζεται ο κόμβος Σκοπιάς

Οδικά έργα 7 εκατ. ευρώ από την Περιφέρεια Θεσσαλίας στο δίκτυο των Φαρσάλων- Ηλεκτροφωτίζεται ο κόμβος Σκοπιάς

Next Article
Περιφέρεια Θεσσαλίας: Αντιπεριφερειάρχης Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας ο Περιφερειακός Σύμβουλος Π.Ε. Καρδίτσας κ. Δημήτρης Αναγνωστόπουλος

Περιφέρεια Θεσσαλίας: Αντιπεριφερειάρχης Κλιματικής Κρίσης και Πολιτικής Προστασίας ο Περιφερειακός Σύμβουλος Π.Ε. Καρδίτσας κ. Δημήτρης Αναγνωστόπουλος



Total
1
Share