Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα (28/10 – 03/11/2019)
Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 28 Οκτωβρίου έως 03 Νοεμβρίου 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Τρίτη (29-10-2019) και ώρες 17:00-00:00: Κανάλια-Φανάρι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι
- Τετάρτη (30-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Καλύβια Πεζούλας-Πεζούλα-Φυλακτή-Νεράιδα-Νεοχώρι
- Πέμπτη (31-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Κρυονέρι-Καλύβια Πεζούλας-Πεζούλα-Νεράιδα-Φυλακτή
- Παρασκευή (01-11-2019) και ώρες 08.00-15.00: Μοσχάτο-Λαμπερό-Καρίτσα-Καρβασαράς-Μπελοκομύτης
- Σάββατο (02-11-2019) και ώρες 08.00-13.00: Μαυρομμάτι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Κρυοπηγή
2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Τρίτη (29-10-2019) και ώρες 17:00-24.00: Κέδρος-Φίλια-Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό
- Τετάρτη (30-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Παλιούρι-Δαφνοσπηλιά-Απιδιά-Μολόχα
- Πέμπτη (31-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Κτιμένη-Λουτροπηγή-Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
- Παρασκευή (01-11-2019) και ώρες 08.00-15.00: Αγ.Βησσάριος-Καππαδοκικό-Ν.Ικόνιο-Γεφύρια-Γραμματικό
- Κυριακή (03-11-2019) και ώρες 18.00-23.00: Αγ.Παρασκευή-Φίλια-Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό-Κέδρος
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
- Τρίτη (29-10-2019) και ώρες 17:00΄ – 24:00΄: Πύλη – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Πολυθέα – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλλιρόη – Κρανιά – Δολιανά – Στεφάνι
- Τέταρτη (30-10-2019) και ώρες 08:00΄ – 15:00΄: Φάρμα – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Καλαμπάκα
- Πέμπτη (31-10-2019) και ώρες 08:00΄ – 15:00΄: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό – Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
- Παρασκευή (01-11-2019) και ώρες 08:00΄- 15:00΄: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
- Κυριακή (03-11-2019) και ώρες 20:00΄- 01:00΄: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση – Τριφύλλια