Δρομολόγια Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Καρδίτσας & Τρικάλων
Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα από 14/12/2020 έως 20/12/2020
Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 14 έως 20 Δεκεμβρίου 2020, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
- Δευτέρα (14-12-2020) και ώρες 17:00 – 24:00: Άγιος Ακάκιος -Μαυρομμάτι-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Κρυοπηγή
- Τρίτη (15-12-2020) και ώρες 16:00 – 23:00: Ανάβρα-Αχλαδιά-Ασημοχώρι-Καππαδοκικό-Γραμματικό-Άγιος Βησσάριος
- Τέταρτη (16-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Λουτρό-Κέδρος–Θραψίμι-Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
- Πέμπτη (17-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Πορτή-Τρυγώνα-Βατσουνιά-Δρακότρυπα-Οξυά–Αργιθέα
- Παρασκευή (18-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μοσχάτο-Λαμπερό-Καρβασαράς-Καρίτσα-Μπελοκομύτης-Νεοχώρι
- Κυριακή (20-12-2020) και ώρες 19:00 – 24:00: Μελισσοχώρι-Δασοχώρι-Φίλια-Άμπελος-Κέδρος-Θραψίμι
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα (14-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
- Τρίτη (15-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Περτούλι – Νεραιδοχώρι – Πύρα – Δέση –Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι- Καλαμπάκα
- Τετάρτη (16-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα – Μηλιά – Αγία Παρασκευή
- Πέμπτη (17-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
- Παρασκευή (18-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
- Κυριακή (20-12-2020) και ώρες 08:00 – 14:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη
2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα (14-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
- Τρίτη (15-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
- Τετάρτη (16-12-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Καλ/κα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
- Παρασκευή (18-12-2020) και ώρες 17:00 – 24:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
- Σάββατο (19-12-2020) και ώρες 18:00 – 24:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
- Κυριακή (20-12-2020) και ώρες 09:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράϊδα