Δείτε αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της ΕΠΣΚ αλλά και την ημερομηνία του επαναληπτικού του Κυπέλλου ανάμεσα σε Αγναντερό και ΑΟ Σελλάνων.
Σάββατο 2-3-2019 και ώρα 15:00
Α΄ Ερασιτεχνική
Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Μυρίνη
Α.Ο Αστέρας – Α.Ε Καππαδοκικού
ΑΟΚ Πάμισσος – Α.Ο Αγναντερού
Νέα Νίκη Καμινάδων- Ατρόμητος Παλαμά
Α.Ε Λεονταρίου – Δόξα Μητρόπολης
Π.Ο Παλαμαική – Α.Σ Διγενής
Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Ταυρωπός
Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Καρδίτσας
Α1΄ Ερασιτεχνική
Α.Ο Προδρομιακός – Αετός Καλλιφωνίου
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Ο Μαυραική
Άρης Φίλιας – Α.Ε Μουζακίου
Άρης Καρδίτσας – Α.Ο Φύλλου
Α.Ε Καρποχωρίου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ο Ελπίδα
Α.Σ Ήφαιστος – ΠΟΜ Θεσσαλικός
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Αίας Μαραθέας
Σάββατο 2-3-2019 και ώρα 11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-16
Α.Ο Αστέρας – Απόλλων Μακρυχωρίου
Α.Ο Καρδίτσας – Εθνικός Καρδίτσας
Π.Α Σοφάδων – Α.Ε Λεονταρίου
Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Σ Αναγέννηση
Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Πλαστήρας
Α.Ε Μουζακίου – Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Σάββατο 2-3-2019 και ώρα 11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Κ-14(1ος όμιλος)
Νέα Νίκη Καμινάδων – Α.Σ Αναγέννηση
Κυριακή 3-3-2019 και ώρα 15:00
Β΄ Ερασιτεχνική
1ος όμιλος
Ακαδημία Πανελλήνιος – Άρης Αγίας Παρασκευής
Αστήρ Βλοχού – Π.Α Σοφάδων
Α.Ο Άρνης – Α.Ε Μενελαίδα
Α.Σ Ενιππέας – Ηρακλής Παλαμά
Ερμής Μαυραχάδων – Εθνικός Κέδρου
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου
2ος όμιλος
ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Ακαδημία Ελπίδες
Εθνικός Καρδίτσας – Ατρόμητος Γεωργικού
Α.Σ Αργιθέα – Α.Σ Πλαστήρας
Α.Ε Λαζαρίνα – Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Ο Μαγούλα
Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Νεφέλη
Κυριακή 3-3-2019 και ώρα 15:00
Γ΄ Ερασιτεχνική
Α.Ο Ζαιμίου – Α.Σ Κρόνος
Αίας Καρποχωρίου – Απόλλων Αρτεσιανού
Α.Ο Φράγκου – Θύελλα Νεοχωρίου
Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Θεσσαλικός Γοργοβιτών
Α.Ο Μελισσοχωρίου – Ακαδημία Ορφέας
Κυριακή 3-3-2019 και ώρα 11:00
Κ-14(1ος όμιλος)
Ηρακλής Παλαμά – Ακαδημία Πανελλήνιος
Α.Σ Ασκληπιός – Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Κ-14 (2ος όμιλος)
Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού – Εθνικός Καρδίτσας
Α.Σ Διγενής – Α.Σ Πλαστήρας
Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας – Α.Ο Αστέρας
Δευτέρα 4-3-2019 και ώρα 15:00
Κ-14(2ος όμιλος)
Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Σελλάνων
Τρίτη 5-3-2019 και ώρα 15:00(αναβληθέντα)
Α1΄ Ερασιτεχνική
Α.Ε Μουζακίου – Αετός Καλλιφωνίου
Α.Ο Ελπίδα – Άρης Καρδίτσας
Πέμπτη 7-3-2019 και ώρα 15:00
Γ΄ Ερασιτεχνική (αναβληθέντα)
Α.Σ Κρόνος – Αίας Καρποχωρίου
Α.Ο Ζαιμίου – Α.Ο Φράγκου
Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
Θύελλα Νεοχωρίου – Α.Ο Μελισσοχωρίου
Πέμπτη 7-3-2019 και ώρα 15:00
Κύπελλο (ημιτελικός 2ος αγώνας)
Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Σελλάνων