Το απόγευμα της Τρίτης (20/8) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος Β2 ΕΠΣΚ 2019/20.
Η πρεμιέρα θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 29 Σεπτεμβρίου.
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:
1η Αγωνιστική 16η
ΑΕ Λαζαρίνα – Ολυμπιακός Παλ/σιου
ΑΟ Μορφοβουνίου – Αργεντινή Καρδίτσας
Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Ακαδημία Πανελλήνιος
Καραϊσκάκης – Εθνικός
Θύελλα Νεοχωρίου – Ασπίδα Κρύας Βρύσης
Ατρόμητος Γεωργικού – ΑΠΟΚ
Αίας Μαραθέας – Αστροναύτης Γελάνθης
ΑΟ Φράγκου – Πλαστήρας
2η Αγωνιστική 17η
ΑΟ Μορφοβουνίου – ΑΕ Λαζαρίνα
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
Αργεντινή Καρδίτσας – Καραϊσκάκης
Ακαδημία Πανελλήνιος – Θύελλα Νεοχωρίου
Εθνικός – Ατρόμητος Γεωργικού
Ασπίδα Κρύας Βρύσης – Αίας Μαραθέας
ΑΠΟΚ – Πλαστήρας
Αστροναύτης Γελάνθης – ΑΟ Φράγκου
3η Αγωνιστική 18η
ΑΕ Λαζαρίνα – Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
Καραϊσκάκης – ΑΟ Μορφοβουνίου
Θύελλα Νεοχωρίου – Ολυμπιακός Παλ/σιου
Ατρόμητος Γεωργικού – Αργεντινή Καρδίτσας
Αίας Μαραθέας – Ακαδημία Πανελλήνιος
Πλαστήρας – Εθνικός
ΑΟ Φράγκου – Ασπίδα Κρύας Βρύσης
ΑΠΟΚ – Αστροναύτης Γελάνθης
4η Αγωνιστική 19η
Καραϊσκάκης – ΑΕ Λαζαρίνα
Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Θύελλα Νεοχωρίου
ΑΟ Μορφοβουνίου – Ατρόμητος Γεωργικού
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Αίας Μαραθέας
Αργεντινή Καρδίτσας – Πλαστήρας
Ακαδημία Πανελλήνιος – ΑΟ Φράγκου
Εθνικός – Αστροναύτης Γελάνθης
Ασπίδα Κρύας Βρύσης – ΑΠΟΚ
5η Αγωνιστική 20ή
ΑΕ Λαζαρίνα – Θύελλα Νεοχωρίου
Ατρόμητος Γεωργικού – Καραϊσκάκης
Αίας Μαραθέας – Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
Πλαστήρας – ΑΟ Μορφοβουνίου
ΑΟ Φράγκου – Ολυμπιακός Παλ/σιου
Αστροναύτης Γελάνθης – Αργεντινή Καρδίτσας
ΑΠΟΚ – Ακαδημία Πανελλήνιος
Εθνικός – Ασπίδα Κρύας Βρύσης
6η Αγωνιστική 21η
Ατρόμητος Γεωργικού – ΑΕ Λαζαρίνα
Θύελλα Νεοχωρίου – Αίας Μαραθέας
Καραϊσκάκης – Πλαστήρας
Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – ΑΟ Φράγκου
ΑΟ Μορφοβουνίου – Αστροναύτης Γελάνθης
Ολυμπιακός Παλ/σιου – ΑΠΟΚ
Αργεντινή Καρδίτσας – Ασπίδα Κρύας Βρύσης
Ακαδημία Πανελλήνιος – Εθνικός
7η Αγωνιστική 22ή
ΑΕ Λαζαρίνα – Αίας Μαραθέας
Πλαστήρας – Ατρόμητος Γεωργικού
ΑΟ Φράγκου – Θύελλα Νεοχωρίου
Αστροναύτης Γελάνθης – Καραϊσκάκης
ΑΠΟΚ – Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
Ασπίδα Κρύας Βρύσης – ΑΟ Μορφοβουνίου
Εθνικός – Ολυμπιακός Παλ/σιου
Αργεντινή Καρδίτσας – Ακαδημία Πανελλήνιος
8η Αγωνιστική 23η
Πλαστήρας – ΑΕ Λαζαρίνα
Αίας Μαραθέας – ΑΟ Φράγκου
Ατρόμητος Γεωργικού – Αστροναύτης Γελάνθης
Θύελλα Νεοχωρίου – ΑΠΟΚ
Καραϊσκάκης – Ασπίδα Κρύας Βρύσης
Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Εθνικός
ΑΟ Μορφοβουνίου – Ακαδημία Πανελλήνιος
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Αργεντινή Καρδίτσας
9η Αγωνιστική 24η
ΑΕ Λαζαρίνα – ΑΟ Φράγκου
Αστροναύτης Γελάνθης – Πλαστήρας
ΑΠΟΚ – Αίας Μαραθέας
Ασπίδα Κρύας Βρύσης – Ατρόμητος Γεωργικού
Εθνικός – Θύελλα Νεοχωρίου
Ακαδημία Πανελλήνιος – Καραϊσκάκης
Αργεντινή Καρδίτσας – Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
Ολυμπιακός Παλ/σιου – ΑΟ Μορφοβουνίου
10η Αγωνιστική 25η
Αστροναύτης Γελάνθης – ΑΕ Λαζαρίνα
ΑΟ Φράγκου – ΑΠΟΚ
Πλαστήρας – Ασπίδα Κρύας Βρύσης
Αίας Μαραθέας – Εθνικός
Ατρόμητος Γεωργικού – Ακαδημία Πανελλήνιος
Θύελλα Νεοχωρίου – Αργεντινή Καρδίτσας
Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Παλ/σιου
Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – ΑΟ Μορφοβουνίου
11η Αγωνιστική 26η
ΑΕ Λαζαρίνα – ΑΠΟΚ
Ασπίδα Κρύας Βρύσης – Αστροναύτης Γελάνθης
Εθνικός – ΑΟ Φράγκου
Ακαδημία Πανελλήνιος – Πλαστήρας
Αργεντινή Καρδίτσας – Αίας Μαραθέας
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Ατρόμητος Γεωργικού
ΑΟ Μορφοβουνίου – Θύελλα Νεοχωρίου
Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Καραϊσκάκης
12η Αγωνιστική 27η
Ασπίδα Κρύας Βρύσης – ΑΕ Λαζαρίνα
ΑΠΟΚ – Εθνικός
Αστροναύτης Γελάνθης – Ακαδημία Πανελλήνιος
ΑΟ Φράγκου – Αργεντινή Καρδίτσας
Πλαστήρας – Ολυμπιακός Παλ/σιου
Αίας Μαραθέας – ΑΟ Μορφοβουνίου
Ατρόμητος Γεωργικού – Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
Θύελλα Νεοχωρίου – Καραϊσκάκης
13η Αγωνιστική 28η
ΑΕ Λαζαρίνα – Εθνικός
Ακαδημία Πανελλήνιος – Ασπίδα Κρύας Βρύσης
Αργεντινή Καρδίτσας – ΑΠΟΚ
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Αστροναύτης Γελάνθης
ΑΟ Μορφοβουνίου – ΑΟ Φράγκου
Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Πλαστήρας
Καραϊσκάκης – Αίας Μαραθέας
Θύελλα Νεοχωρίου – Ατρόμητος Γεωργικού
14η Αγωνιστική 29η
Ακαδημία Πανελλήνιος – ΑΕ Λαζαρίνα
Εθνικός – Αργεντινή Καρδίτσας
Ασπίδα Κρύας Βρύσης – Ολυμπιακός Παλ/σιου
ΑΠΟΚ – ΑΟ Μορφοβουνίου
Αστροναύτης Γελάνθης – Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
ΑΟ Φράγκου – Καραϊσκάκης
Πλαστήρας – Θύελλα Νεοχωρίου
Αίας Μαραθέας – Ατρόμητος Γεωργικού
15η Αγωνιστική 30ή
ΑΕ Λαζαρίνα – Αργεντινή Καρδίτσας
Ολυμπιακός Παλ/σιου – Ακαδημία Πανελλήνιος
ΑΟ Μορφοβουνίου – Εθνικός
Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – Ασπίδα Κρύας Βρύσης
Καραϊσκάκης – ΑΠΟΚ
Θύελλα Νεοχωρίου – Αστροναύτης Γελάνθης
Ατρόμητος Γεωργικού – ΑΟ Φράγκου
Αίας Μαραθέας – Πλαστήρας
ΠΗΓΗ