Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα από 06/09/2021 έως 12/09/2021
Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 06 Σεπτεμβρίου έως 12 Σεπτεμβρίου 2021, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
- Δευτέρα (06-09-2021) και ώρες 18:00-01:00: Κανάλια – Φανάρι – Άγ. Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ανθοχώρι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή
- Τρίτη (07-09-2021) και ώρες 17:00 – 00:00: Ανάβρα – Αχλαδιά – Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Κτιμένη
- Τέταρτη (08-09-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Λουτρό – Κέδρος – Θραψίμι – Βαθύλακος – Αηδονοχώρι –Ρεντίνα
- Πέμπτη (09-09-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Πορτή –Τρυγώνα –Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
- Παρασκευή (10-09-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Καταφύγι – Καστανιά – Μούχα – Λαμπερό – Ανθηρό – Καροπλέσι
- Κυριακή (12-09-2021) και ώρες 20:00 – 01:00: Αγία Παρασκευή – Άμπελος – Φίλια – Μαυραχάδες – Λουτρό – Κέδρος
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
1η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα (06-09-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Μουργκάνι – Άγιος Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
- Τρίτη (07-09-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
- Τετάρτη (08-09-2021) και ώρες 17:00 – 00:00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
- Πέμπτη (09-09-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα – Μηλιά -Αγία Παρασκευή
- Παρασκευή (10-09-2021) και ώρες 08:00 – 14:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη
- Κυριακή (12-09-2021) και ώρες 17:00 – 23:00: Πύλη – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλαμπάκα
2η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα (06-09-2021) και ώρες 17:00 – 00:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
- Τρίτη (07-09-2021) και ώρες 17:00 –00:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ. Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
- Τετάρτη (08-09-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
- Πέμπτη (09-09-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
- Παρασκευή (10-09-2021) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
- Κυριακή (12-09-2021) και ώρες 08:00 – 14:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση