Στην κορυφή με δύο στα δύο η ΑΕ Μουζακίου

.

Σημαντική νίκη σημείωσε η ΑΕ Μουζακίου απέναντι στον ΑΟ Προδρομιακό σε ένα αγώνα που διεξήχθη νωρίτερα το απόγευμα στο γήπεδο της ΑΕΜ.

Το σκορ άνοιξε στο  5′ λεπτό ο Παναγιώτης Κίσσας για την ΑΕΜ βάζοντας μπροστά την ομάδα του Παναγιώτη Ταμπάκου δίνοντας έτσι την απαιτούμενη δυναμική να διεκδικήσουν δυναμικά τη νίκη.

Παρόλο που σημειώθηκε και ένα δοκάρι ο Γιάννης Κατσαρός έκανε το 2-0 στο 17′ λεπτό, αλλά η απάντηση ήρθε στο 30′ λεπτό με τον Χάρμπα να σημειώνει το πρώτο γκολ της αναμέτρησης για τον ΑΟ Προδρομιακό.

Στην επανάληψη τώρα  στο 62′ λεπτό ο Μαυρομμάτης σημείωσε ένα ακομη πολύτιμο γκολ για την ΑΕΜ διαμορφώνοντας το 3-1 που ήταν και το τελικό σκορ μολονότι είχε και μία αποβολή με δεύτερη κίτρινη κάρτα του Παντελή Σέμπρου.