Πρόγραμμα Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Καρδίτσας & Τρικάλων

 

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα (05/12-11-2018) 

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (05 έως 12 Νοεμβρίου 2018) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 

1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (05-11-2018) και από ώρες 18:00-01:00: Κανάλια-Φανάρι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι
  • Τρίτη (06-11-2018) και από ώρες 18:00-01:00: Μαυρομάτι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο
  • Τετάρτη (07-11-2018) και από ώρες 17:00-00:00: Κερασιά-Πεζούλα-ΚαλύβιαΠεζούλας-Φυλάκτη-Νεράιδα
  • Πέμπτη (08-11-2018) και από ώρες 08:00-15:00: Φυλακτή-Νεράιδα-Νεοχώρι-Μπελοκομύτης-Καρίτσα-Καρβασαράς
  • Παρασκευή (09-11-2018) και από ώρες 08:00-15:00: Κρυονέρι-ΚαλύβιαΠεζούλας-Πεζούλα-Φυλακτή-Νεράιδα
  • Σάββατο (10-11-2018) και από ώρες 08:00-13:00: Μοσχάτο-Μεσσενικόλας-Μορφοβούνι-Κερασιά-Κρυονέρι

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (05-11-2018) και από ώρες 18:00-01:00: Αγ.Βήσσαριος-Καππαδοκικό-Ν.Ικόνιο-Γεφύρια-Γραμματικό
  • Τρίτη (06-11-2018) και από ώρες 17:00-00:00: Ανάβρα-Αχλαδιά-Λεόνταρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη
  • Τετάρτη (07-11-2018) και από ώρες 17:00-00:00: Καταφύγι-Καστανιά-Μούχα–Καροπλέσι–Ανθηρό
  • Πέμπτη (08-11-2018) και από ώρες 08:00-15:00: Παλιούρι-Δαφνοσπηλιά-Απιδιά-Μολόχα
  • Παρασκευή (09-11-2018) και από ώρες 08:00-15:00: Αγ.Παρασκευή-Φίλια-Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό-Κέδρος

Κυριακή (11-11-2018) και από ώρες 18:00-23:00: Ανάβρα–Αχλαδιά–Λεοντάρι–Ασημοχώρι–Καππαδοκικό-Γραμματικό-Αγ.Βησσάριος

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

  • Δευτέρα (05-11-2018) και ώρες από 17:00- 24:00: Φάρμα – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Καλαμπάκα
  • Πέμπτη (08-11-2018) και ώρες από 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό – Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
  • Παρασκευή (09-11-2018) και ώρες από 08:00- 15:00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
  • Κυριακή (12-11-2018) και ώρες από 20:00 – 01:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση – Τριφύλλια


Total
0
Shares