Ορίστηκαν οι Διαιτητές της Α’, Α1 και Β’ Ερασιτεχνικής από την ΕΔ/ΕΠΣ Καρδίτσας

<

Η ΕΔ/ΕΠΣ Καρδίτσας ανακοίνωσε τους ορισμούς διαιτητών για τα πρωταθλήματα της Α’, Α1 και Β’ Ερασιτεχνικής που θα πραγματοποιηθούν το Σαββατοκύριακο 7-8 Δεκεμβρίου 2019.

Στην 11η αγωνιστική της Α’ ΕΠΣΚ ξεχωρίζει το ντέρμπι κορυφής ανάμεσα σε Απόλλωνα Μακρυχωρίου και Αναγέννηση, όπου τριάδα διαιτητών ορίστηκε από την ΕΠΣ Γρεβενών.

Ειδικότερα, διαιτητής θα είναι ο Κωνσταντίνος Τσέτσιλας με βοηθούς τους Θεοδόση Φαλτάκα και Αθανάσιο Στεφούλη.

Αναλυτικά:

Σάββατο 7-12-2019 και ώρα  15:00

A΄Ερασιτεχνική

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Σ Αναγέννηση

Τσέτσιλας – Φαλτάκας – Στεφούλης

Α.Ο Αστέρας – ΠΟΜ Θεσσαλικός  

Κυρίτσης – Κλησιάρχης – Δόκος

Α.Ο Ταυρωπός – Α.Ο Φύλλου  

Τακόπουλος – Βογιατζής – Κουτρομάνος

 Α.Ε Καππαδοκικού – ΑΟΚ Πάμισσος  

Αντωνίου Φ. – Βαρλάμης – Πολύζος

Ηρακλής Σοφάδων – Α.Ο Κρανέας

Μαργιολάς – Καλογριανίτης – Χασιώτης

Α.Ο Καρδίτσας – Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου  

Κουκούλη – Παπαλίτσας – Σακκάς

Σάββατο 7-12-2019 και ώρα  15:00

Α1΄Ερασιτεχνική

   Άρης Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου  

Μπεκιάρης – Διπλάρης – Πεταλάς

 Α.Ο Προδρομιακός – Π.Α Σοφάδων  

Κουκουζέλης – Γαλάνης – Καραγιώτα

Α.Ε Μουζακίου – Νέα Νίκη Καμινάδων  

Δημάκης – Γιαννής – Πολυμέρου

 Αετός Αγίου Θεοδώρου – Ερμής Μαυραχάδων 2014  

Φούκης – Γούσιας – Κρύος

 Α.Σ Διγενής – Αστήρ Βλοχού  

Τραμπούρας – Κουκούλης Π. – Καλλιάρα

 Α.Ε Καρποχωρίου – Α.Ο Μαγούλα

Στεφανής – Μπενέκης – Αβραμόπουλος

Α.Σ Νεφέλη – Α.Σ Αργιθέα

Βαφειάδης – Γκούζας Ι. – Γιοβάνης

Α.Ο Ελπίδα – Π.Ο Παλαμαική  

Μαλλιώρας – Ζούκας – Μάμαλης

Κυριακή 8-12-2019 και ώρα 15:00

A΄ Ερασιτεχνική

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Μαυραική

Βαρλάμης – Στεφανής – Τίκας Δ.Χ

Κυριακή 8-12-2019 και ώρα 15:00

Β΄ Ερασιτεχνική

1ος όμιλος

Α.Ε Ρούσσου – Α.Σ Κένταυρος

Γκουντέλας – Τραμπούρας – Χασιώτης

Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Α.Σ Ενιππέας  

Χατζηγεωργίου – Διπλάρης – Κυρίτσης

Θεσσαλικός Γοργοβιτών – Αίας Καρποχωρίου

Τζέλλος – Μπενέκης – Αβραμόπουλος

Άρης Αγίας Παρασκευής – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Γαννιάς – Πεταλάς – Γκούζας Ι.

Α.Ο Μελισσοχωρίου – Εθνικός Κέδρου

Γαλάνης –Κουκούλη – Κόκκινος

Δόξα Αμπέλου – Α.Ο Ζαιμίου

Σακκάς – Μαλλιώρας – Καλλιάρα

Β΄Ερασιτεχνική

2ος όμιλος

Α.Ο Αστροναύτης – Α.Σ Πλαστήρας

Γούσιας – Φούκης – Δημάκης

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αίας Μαραθέας

Πολύζος – Ευαγγέλου – Κουρτίδης

Α.Ο Ασπίδα – Ατρόμητος Γεωργικού

Γκούζας Φ. – Κανιούρας – Τακόπουλος

Εθνικός Καρδίτσας – Θύελλα Νεοχωρίου

Στρατίκης – Λιάσκος – Μετοχιανάκης

 Ακαδημία Πανελλήνιος – ΑΣΜ Καραϊσκάκης  

Γιαννής – Αργυρόπουλος – Μάμαλης

ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα

Καλογρίτσας – Ζούκας – Γιοβάνης

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Α.Ο Μορφοβουνίου  

Κλησιάρχης – Βογιατζής – Αντωνίου Χ.

  • Η διαιτητική τριάδα του αγώνα ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ – Α.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ έγινε κατόπιν πρότασης της Ε.Ε της ΕΠΣ Καρδίτσας, της ΕΔ/ΕΠΣ και κοινής συμφωνίας των δύο ομάδων.

Total
0
Shares
Previous Article

ΑΟ Κρανέας-ΑΟ Αγναντερού...Κάνουν παιχνίδι!

Next Article

Πρόγραμμα Αγώνων Κ12, Κ14 της ΕΠΣΚ


Total
0
Share