ΕΠΣ Καρδίτσας: Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου (30-31/3)

 

Ανακοινώθηκε από τη διοργανώτρια αρχή των πρωταθλημάτων ΕΠΣΚ το πρόγραμμα των αναμετρήσεων που θα διεξαχθούν το σαββατοκύριακο (30-31/3).

Αναλυτικά:

Α’ ΕΠΣΚ 24η αγωνιστική – Σάββατο 30/3, 15:30

Παλαμαϊκή – Σώκρατες

ΑΕ Λεονταρίου – ΑΟ Κρανέας

Νέα Νίκη Καμινάδων – Ηρακλής Σοφάδων

ΑΟΚ Πάμισσος – ΑΟ Καρδίτσας

ΑΟ Μυρίνης – Διγενής

ΑΕ Καππαδοκικού – Δόξα Μητρόπολης

ΑΟ Αγναντερού – Ατρόμητος Παλαμά


Α1 ΕΠΣΚ 24η αγωνιστική – Σάββατο 30/3, 15:30

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Προδρομιακός

ΑΕ Καρποχωρίου – Ήφαιστος

Άρης Καρδίτσας – Αστέρας Δασοχωρίου

Άρης Φίλιας – Αίας Μαραθέας

Ολυμπιακός Παλ/σιου – Θεσσαλικός Ματαράγκας

Αετός Καλλιφωνίου – Ελπίδα

Μαυραϊκή – Αργεντινή Καρδίτσας

ΑΕ Μουζακίου – ΑΟ Φύλλου


Τελικός Κυπέλλου Ερασιτεχνών (Ανδρέας Γεωργίου) – Σάββατο 30/3, 19:00

ΑΟ ΣΕΛΛΑΝΩΝ – ΑΣΤΕΡΑΣ (Δημοτικό Στάδιο Καρδίτσας)


Β1 ΕΠΣΚ 20ή αγωνιστική – Κυριακή 31/3, 16:00

Ηρακλής Παλαμά – Άρης Αγίας Παρασκευής

Μενελαΐδα – ΑΟ Νέου Μοναστηρίου

ΠΑ Σοφάδων – Ατρόμητος Πτελοπούλας

Ακαδημία Πανελλήνιος – Ερμής Μαυραχάδων

Αστήρ Βλοχού – Ενιπέας


Β2 ΕΠΣΚ 17η αγωνιστική – Κυριακή 31/3, 16:00

Ακαδημία Ελπίδες – Ακαδημία Ποδοσφαίρου

ΑΟ Μαγούλας – Πλαστήρας

Νεφέλη – Ατρόμητος Γεωργικού

Αστροναύτης Γελάνθης – Καραϊσκάκης

Ηρακλής Καρδ/λας – Εθνικός

ΑΕ Λαζαρίνας – ΑΣ Αργιθέα


Γ’ ΕΠΣΚ 17η αγωνιστική – Κυριακή 31/3, 16:00

Κρόνος – Θεσσαλικός Γοργοβιτών

Ακαδημία Ορφέας – Θύελλα Νεοχωρίου (Γήπεδο Βιολογικό Καθαρισμού)

ΑΟ Μελισσοχωρίου – Αίας Καρποχωρίου

Βαγγελίτσα Κουσιάντζα – ΑΟ Φράγκου


Κ-16 – Σάββατο 30/3, 11:00

Απόλλων Μακρυχωρίου – ΑΣ Αναγέννηση

Ηρακλής Παλαμά – ΑΟ Καρδίτσας

Ακαδημία Πανελλήνιος – ΠΑ Σοφάδων


Κ-14 (1ος όμιλος) – Κυριακή 31/3, 11:00

ΑΟ Καρδίτσας – Νέα Νίκη Καμινάδων

Ηρακλής Παλαμά – ΑΣ Αναγέννηση

ΠΑ Σοφάδων – Ακαδημία Ποδοσφαίρου


Κ-14 (2ος όμιλος) – Κυριακή 31/3, 11:00

ΑΟ Σελλάνων – Αστέρας

Φωστήρας – Πλαστήρας

Διγενής – Εθνικός

ΑΟ Φιλάθλων Ολυμπιακού – ΑΕ Μουζακίου


* Οι παρακάτω αγώνες ΑΝΑΒΑΛΛΟΝΤΑΙ και θα διεξαχθούν σε ημερομηνία που θα ανακοινώσει η διοργανώτρια αρχή.

Α’ ΕΠΣΚ 24η αγωνιστική

Αστέρας – Ταυρωπός

Πρωτάθλημα Κ-16

Πλαστήρας – ΑΕ Λεονταρίου

Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Εθνικός

ΑΕ Μουζακίου – Αστέρας

KarditsaSport.gr

Total
0
Shares
Previous Article
Διασυλλογικός αγώνας δρόμου σιρκουί από τον Ποδηλατικό Σύλλογο Τρικάλων

Διασυλλογικός αγώνας δρόμου σιρκουί από τον Ποδηλατικό Σύλλογο Τρικάλων

Next Article

ΩΡΑ ΤΗΣ ΓΗΣ: Η Ελλάδα το Σάββατο «βυθίζεται» στο σκοτάδι


Total
0
Share