ΕΠΣ Καρδίτσας: Το πρόγραμμα των αγώνων ποδοσφαίρου του Σαββατοκύριακου 10 & 11 Δεκεμβρίου
Σάββατο 10-12-2022 – ώρα 15:00
Α΄ Ερασιτεχνική(10η αγωνιστική)
Α.Ο Μαυραική – Α.Ε Μουζακίου
Α.Ε Καππαδοκικού – Α.Ε Λεονταρίου
Α.Ο Αγναντερού – Απόλλων Μακρυχωρίου
Ατρόμητος Παλαμά – Νέα Νίκη Καμινάδων
Α.Ο Φύλλου – Α.Σ Διγενής
Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Ταυρωπός
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ | ΑΓΩΝΕΣ | Ν | Ι | Η | ΓΚ. Υ. | ΓΚ. Κ | ΓΚ. Δ. | ΒΑΘΜΟΙ | |
1 | Α.Ο ΑΣΤΕΡΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 9 | 9 | 0 | 0 | 27 | 2 | 25 | 27 |
2 | Α.Σ ΔΙΓΕΝΗΣ ΑΡΤΕΣΙΑΝΟΥ | 9 | 8 | 0 | 1 | 17 | 5 | 12 | 24 |
3 | Α.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΑΛΑΜΑ | 9 | 7 | 1 | 1 | 20 | 5 | 15 | 22 |
4 | Α.Ο ΚΡΑΝΕΑΣ | 9 | 6 | 0 | 3 | 24 | 9 | 15 | 18 |
5 | Α.Ο ΑΓΝΑΝΤΕΡΟΥ | 9 | 7 | 1 | 1 | 25 | 7 | 18 | 17 |
6 | Α.Ε ΛΕΟΝΤΑΡΙΟΥ | 9 | 4 | 1 | 4 | 15 | 10 | 5 | 13 |
7 | Α.Ο ΤΑΥΡΩΠΟΣ | 9 | 4 | 1 | 4 | 16 | 13 | 3 | 13 |
8 | Α.Σ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ | 9 | 4 | 1 | 4 | 18 | 16 | 2 | 13 |
9 | Α.Ο ΜΑΥΡΑΙΚΗ ΣΟΦΑΔΩΝ | 9 | 5 | 0 | 4 | 13 | 14 | -1 | 10 |
9 | Α.Ο ΦΥΛΛΟΥ | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 14 | -1 | 10 |
11 | Α.Ε ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ | 9 | 3 | 1 | 5 | 15 | 17 | -2 | 10 |
12 | Α.Ο ΜΕΛΙΣΣΟΧΩΡΙΟΥ | 9 | 3 | 1 | 5 | 12 | 21 | -9 | 10 |
13 | Α.Σ ΝΕΑ ΝΙΚΗ ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 27 | -17 | 8 |
14 | Α.Ε ΚΑΠΠΑΔΟΚΙΚΟΥ | 9 | 1 | 2 | 6 | 7 | 18 | -11 | 5 |
15 | Α.Ο ΣΕΛΛΑΝΩΝ | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 27 | -27 | 0 |
15 | ΠΟΜ ΘΕΣΣΑΛΙΚΟΣ | 9 | 0 | 0 | 9 | 0 | 27 | -27 | 0 |
Κυριακή 11-12-2022 – ώρα 15:00
Β΄ Ερασιτεχνική (8η αγωνιστική)
Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Ν. Ικονίου
Α.Ο Μυρίνη – Δόξα Αμπέλου
Α.Ο Ασπίδα – Α.Σ Νεφέλη
Αετός Καλλιφωνίου – Α.Ε Καρποχωρίου
ΑΟΚ Πάμισσος – Ηρακλής Καρδ/λας
Αστήρ Βλοχού – ΑΣΜ Καραϊσκάκης
Α.Ο Καρδίτσας – Άρης Καρδίτσας
Ρεπό: Δόξα Μασχολουρίου
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ
ΘΕΣΗ | ΑΓΩΝΕΣ | Ν | Ι | Η | ΓΚ. Υ. | ΓΚ. Κ | ΓΚ. Δ. | ΒΑΘΜΟΙ | |
1 | Α.Σ.Μ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗΣ | 7 | 5 | 1 | 1 | 18 | 7 | 11 | 16 |
2 | Α.Ο ΔΟΞΑ ΜΗΤΡΟΠΟΛΗΣ | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 4 | 11 | 15 |
3 | Α.Ε ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ | 7 | 4 | 3 | 0 | 12 | 6 | 6 | 15 |
4 | Α.Ο ΜΥΡΙΝΗΣ | 7 | 4 | 2 | 1 | 19 | 6 | 13 | 14 |
5 | ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΑΣΧΟΛΟΥΡΙΟΥ <> 1967 | 7 | 4 | 2 | 1 | 12 | 6 | 6 | 14 |
6 | Α.Ο ΑΕΤΟΣ ΚΑΛΛΙΦΩΝΙΟΥ | 7 | 3 | 1 | 3 | 7 | 7 | 0 | 10 |
7 | Α.Σ ΑΡΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | 1 | 8 |
8 | Α.Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΟΧΟΥ | 7 | 2 | 2 | 3 | 7 | 13 | -6 | 8 |
9 | Α.Σ ΝΕΦΕΛΗ ΚΑΛΛΙΘΗΡΟΥ | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 16 | -4 | 7 |
10 | Α.Ο ΑΣΠΙΣ ΚΡΥΑΣ ΒΡΥΣΗΣ | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 10 | -7 | 6 |
11 | Α.Ο ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΩΝ | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | -3 | 5 |
12 | A.O KAΡΔΙΤΣΑΣ | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 11 | -4 | 5 |
13 | Π.Ο ΔΟΞΑ ΑΜΠΕΛΟΥ | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 20 | -12 | 5 |
14 | Α.Ο Ν.ΙΚΟΝΙΟΥ | 7 | 0 | 3 | 4 | 5 | 9 | -4 | 3 |
15 | Α.Ο ΗΡΑΚΛΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΟΜΑΓΟΥΛΑΣ | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | 17 | -8 | 2 |
Κυριακή 11-12-2022 – ώρα 12:00
Γ΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος- 7η αγωνιστική)
Α.Ο Προδρομιακός – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
Κυριακή 11-12-2022 – ώρα 12:00
Γ΄ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος- 6η αγωνιστική )
Α.Ο Ζαιμίου – Εθνικός Κέδρου
Ηρακλής Παλαμά – Α.Σ Κένταυρος
Ατρόμητος Πτελοπούλας – Αίας Καρποχωρίου
Α.Σ Ενιππέας – Α.Ο Ν. Μοναστηρίου
Κυριακή 11-12-2022 – ώρα 15:00
Γ΄ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος- 7η αγωνιστική)
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ο Αστροναύτης
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Αίας Μαραθέας (γηπ: Ταυρωπού)
ΑΠΣ Γραββανιακός – ΑΟΚ Κατσαντώνης
Ακαδημία Πανελλήνιος – Α.Ο Μαγούλα
Ρεπό: Θύελλα Νεοχωρίου
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α’ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ | ΑΓΩΝΕΣ | Ν | Ι | Η | ΓΚ. Υ. | ΓΚ. Κ | ΓΚ. Δ. | ΒΑΘΜΟΙ | |
1 | Α.Ο ΘΥΕΛΛΑ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ | 6 | 4 | 2 | 0 | 21 | 4 | 17 | 14 |
2 | Α.Ο ΑΙΑΣ ΜΑΡΑΘΕΑΣ | 5 | 4 | 1 | 0 | 22 | 13 | 9 | 13 |
3 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 5 | 4 | 0 | 1 | 13 | 4 | 9 | 12 |
4 | Α.Ο ΜΑΓΟΥΛΑΣ | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 6 | 8 | 12 |
5 | Α.Σ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 4 | 4 | 10 |
6 | Α.Π.Σ.ΓΡΑΒΒΑΝΙΑΚΟΣ | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 10 |
7 | Π.Σ ΕΘΝΙΚΟΣ | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 14 | -6 | 8 |
8 | Α.Ο ΔΟΞΑ ΑΓ ΤΡΙΑΔΑΣ | 6 | 2 | 1 | 3 | 19 | 15 | 4 | 7 |
9 | Α.Ο ΑΣΤΡΟΝΑΥΤΗΣ ΓΕΛΑΝΘΗΣ | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 | 14 | 1 | 7 |
10 | ΑΟΚ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 13 | -8 | 7 |
11 | Α.Ο ΠΡΟΔΡΟΜΙΑΚΟΣ | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 15 | -9 | 3 |
12 | Α.Σ. ΒΑΓΓΕΛΙΤΣΑ ΚΟΥΣΙΑΝΤΖΑ | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 16 | -12 | 0 |
13 | Σ.Φ. ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 18 | -18 | 0 |
Η ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β‘ ΟΜΙΛΟΣ
ΘΕΣΗ | ΑΓΩΝΕΣ | Ν | Ι | Η | ΓΚ. Υ. | ΓΚ. Κ | ΓΚ. Δ. | ΒΑΘΜΟΙ | ||
1 | Α.Σ ΕΝΙΠΠΕΥΣ-ΙΤΕΑΣ | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 4 | 18 | 15 | |
2 | Α.Ο. ΝΕΟΥ ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΟΥ | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 0 | 10 | 13 | |
3 | Α.Ο ΑΡΗΣ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ | 5 | 4 | 1 | 0 | 10 | 2 | 8 | 13 | |
4 | Α.Ο ΖΑΙΜΙΟΥ | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 12 | |
5 | Α.Σ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΤΕΛΟΠΟΥΛΑΣ | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 6 | 5 | 9 | |
5 | ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΑΛΑΜΑ | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 6 | 5 | 9 | |
7 | ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΕΔΡΟΥ | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 7 | |
8 | Α.Ο ΑΙΑΣ ΚΑΡΠΟΧΩΡΙΟΥ | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 15 | -6 | 6 | |
9 | Α.Σ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΑΝΑΒΡΑΣ | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 10 | -1 | 4 | |
10 | ΑΕ ΜΕΝΕΛΑΙΣ ΛΟΥΤΡΟΠΗΓΗΣ | 5 | 0 | 0 | 5 | 2 | 17 | -15 | 0 | |
11 | Α.Ο ΘΕΣΣΑΛΙΚΟΣ ΓΟΡΓΟΒΙΤΩΝ | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | -15 | 0 | |
11 | Π.Ο ΠΑΛΑΜΑΙΚΗ | 5 | 0 | 0 | 5 | 0 | 15 | -15 | 0 |