ΕΠΣ Καρδίτσας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του σ/κ σε Α’-Β’-Γ’ κατηγορίες

ΕΠΣ Καρδίτσας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του σ/κ σε Α'-Β'-Γ' κατηγορίες

ΕΠΣ Καρδίτσας: Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων του σ/κ σε Α’-Β’-Γ’ κατηγορίες

Σάββατο 26-2-2022 – ώρα 15:30

Α’ Ερασιτεχνική (20η αγωνιστική)

Α.Σ Διγενής – Α.Ο Καρδίτσας – (Η ομάδα του Α.Ο Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

Α.Ο Αγναντερού – Α.Ο Φύλλου (ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΠΑΠΠΑΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ)

Α.Ε Μουζακίου – Α.Ε Λεονταρίου (ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ – ΔΙΠΛΑΡΗΣ Μ)

Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Κρανέας (ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ – ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗΣ – ΓΙΟΒΑΝΗΣ)

Α.Ε Καππαδοκικού – ΠΟΜ Θεσσαλικός (ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΖΟΥΚΑΣ – ΓΑΛΑΝΗΣ)

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ο Μαυραική (ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ – ΣΤΕΦΑΝΗΣ -ΔΙΠΛΑΡΗΣ Α.)

Α.Ο Σελλάνων – ΠΑΣ Αργιθέα (Η ομάδα του ΠΑΣ Αργιθέα έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)


Σάββατο 26-2-2022 – ώρα 15:30

Β’ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος – 17η αγωνιστική)

Α.Ε Ρούσσου – Α.Σ Νεφέλη (ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΧΑΣΙΩΤΗΣ – ΛΙΑΣΚΟΣ)

Δόξα Μητρόπολης – Άρης Καρδίτσας (ΦΟΥΚΗΣ – ΓΑΝΝΙΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ)

Α.Ο Ταυρωπός – ΑΟΚ Πάμισσος (15:45) (ΓΚΟΥΖΑΣ – ΚΡΥΟΣ – ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ)

Αίας Μαραθέας – Νέα Νίκη Καμινάδων (15:45) (ΔΗΜΑΚΗΣ – ΜΠΕΝΕΚΗΣ – ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ)

ΑΣΜ Καραϊσκάκης – Ολυμπιακός Παλ/σιου  (Η ομάδα του Ολυμπιακού Παλ/σιου έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

Ρεπό: Α.Ο Μαγούλα


Κυριακή 27-2-2022 – ώρα 12:30

Γ’ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος – 14η αγωνιστική)

Α.Σ Ενιππέας – Αίας Καρποχωρίου (ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ)


Κυριακή  27-2-2022 – ώρα 15:30

Β’ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος -14η αγωνιστική)

Α.Ε Καρποχωρίου – Αετός Καλλιφωνίου (ΓΚΟΥΖΑΣ – ΦΟΥΚΗΣ – ΔΗΜΑΚΗΣ)

Αετός Αγίου Θεοδώρου – Α.Ο Μελισσοχωρίου (ΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΤΕΦΑΝΗΣ – ΔΙΠΛΑΡΗΣ Α.)

Π.Ο Παλαμαική – Αστήρ Βλοχού (Δημ. Παλαμά) (ΑΝΤΩΝΙΟΥ – ΜΠΕΝΕΚΗΣ – ΑΒΡΑΜΟΠΟΥΛΟΣ)

Άρης Αγίας Παρασκευής – Α.Ο Μυρίνης (ΚΟΥΚΟΥΛΗ – ΚΟΚΚΙΝΟΣ – ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ)

Ερμής Μαυραχάδων – Δόξα Αμπέλου  (Η ομάδα του Ερμή Μαυραχάδων έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα).


Κυριακή 27-2-2022 – ώρα 15:30

Γ’ Ερασιτεχνική (1ος όμιλος -14η αγωνιστική)

Θύελλα Νεοχωρίου – ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας (Η ομάδα του ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα).

Ηρακλής Καρδ/λας – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα (ΚΟΥΤΡΟΜΑΝΟΣ – ΚΡΥΟΣ – ΛΙΑΣΚΟΣ)

Α.Ο Ασπίδα – Ατρόμητος Πτελοπούλας (ΜΑΡΓΙΟΛΑΣ – ΑΝΤΩΝΙΟΥ Χ- ΠΑΠΠΑΣ)

Ακαδημία Πανελλήνιος – Δόξα Αγίας Τριάδας (ΓΑΛΑΝΗΣ – ΛΕΡΑΣ – ΣΑΚΚΑΣ)

Εθνικός Καρδίτσας – Ακαδημία Ποδοσφαίρου (ΓΑΝΝΙΑΣ – ΚΟΥΤΣΩΝΗΣ – ΚΑΡΑΓΙΩΤΑ)


Κυριακή 27-2-2022 – ώρα 15:30

Γ’ Ερασιτεχνική (2ος όμιλος – 14η αγωνιστική)

Εθνικός Κέδρου – Α.Ο Ζαιμίου (ΤΡΑΜΠΟΥΡΑΣ – ΓΙΑΝΝΗΣ – ΤΣΙΑΜΟΥΡΑΣ)

Α.Ο Σοφάδων 2018 – Ηρακλής Παλαμά (ΚΥΡΙΤΣΗΣ – ΧΑΣΙΩΤΗΣ – ΔΙΠ0ΛΑΡΗΣ Μ)

Α.Ο Ν. Ικονίου –  Α.Ο Ν. Μοναστηρίου (ΒΑΡΛΑΜΗΣ – ΖΟΥΚΑΣ – ΤΕΤΑΓΙΩΤΗΣ)

Ρεπό: Α.Ε Μενελαίδα


Τρίτη 1-3-2022 – ώρα 15:30

Α’ Ερασιτεχνική (21η αγωνιστική)  

Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ο Φύλλου (Η ομάδα του Α.Ο Καρδίτσας έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)

Α.Ε Λεονταρίου – Α.Σ Διγενής

Α.Ο Κρανέας – Α.Ο Αγναντερού

ΠΟΜ Θεσσαλικός – Α.Ο Αστέρας

Α.Ο Μαυραική – Α.Ο Σελλάνων

Απόλλων Μακρυχωρίου – Α.Ε Καππαδοκικού

ΠΑΣ Αργιθέα – Α.Ε Μουζακίου (Η ομάδα του ΠΑΣ Αργιθέα έχει αποχωρήσει από το πρωτάθλημα)



Total
10
Shares
Previous Article
Νέοι καθαρισμοί ποταμών και ρεμάτων σε Ιτέα, Ορφανά και Λεύκη

Νέοι καθαρισμοί ποταμών και ρεμάτων σε Ιτέα, Ορφανά και Λεύκη

Next Article
Rapid tests: Το πρόγραμμα στη Θεσσαλία

Rapid tests: Το πρόγραμμα στη Θεσσαλία αύριο Σάββατο



Total
10
Share