Δρομολόγια Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Καρδίτσας & Τρικάλων

Δρομολόγια Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Καρδίτσας & Τρικάλων

 

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα (18-03/24-03-2019) 

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (18 έως 24 Μαρτίου 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (18-03-2019) και από ώρες 18:00-01:00: Κανάλια-Φανάρι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι
  • Τρίτη (19-03-2019) και από ώρες 17:00-00:00: Μαυρομμάτι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο
  • Τετάρτη (20-03-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Κρυονέρι-Κερασιά-ΚαλύβιαΠεζούλας-Πεζούλα-Φυλακτή-Νεράιδα
  • Πέμπτη (21-03-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Πορτή-Τρυγώνα-Βατσουνιά-Δρακότρυπα-Οξυά–Αργιθέα
  • Παρασκευή (22-03-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Μορφοβούνι-Μεσσενικόλας-Κρυονέρι-Κερασιά-Καλύβια Πεζούλας-Νεοχώρι
  • Σάββατο (23-03-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Μοσχάτο-Μεσσενικόλας-Μορφοβούνι-Κερασιά-Κρυονέρι

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (18-03-2019) και από ώρες 18:00-01:00: Ανάβρα-Αχλαδιά-Λεόνταρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη
  • Τρίτη (19-03-2019) και από ώρες 17.00-00.00: Λουτρό-Κέδρος-Μελισσοχώρι-Δασοχώρι-Άμπελος-Αγ.Παρασκευή
  • Τετάρτη (20-03-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Παλιούρι-Δαφνοσπηλιά-Απιδιά-Μολόχα
  • Πέμπτη (21-03-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Ραχούλα-Κούτσουρο–Αμάραντος–Σαραντάπορο–Νεράιδα–Μολόχα–Απιδιά
  • Παρασκευή (22-03-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Κτιμένη-Λουτροπηγή-Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
  • Κυριακή (24-03-2019) και από ώρες 18.00-23.00: Αγ.Παρασκευή-Φίλια-Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό-Κέδρος

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: 

  • Τρίτη (19-03-2019) και ώρες από 08:00-15:00: Πύλη – Κοτρώνι – Ελάτη – Βροντερό – Ξυλοχώρι – Καλόγεροι – Άγιος Προκόπιος – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν.Πεύκη –Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός –Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
  • Τετάρτη (20-03-2019) και ώρες από 08.00-15.00: Φάρμα – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Καλαμπάκα
  • Πέμπτη (21-03-2019) και ώρες από 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό – Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
  • Παρασκευή (22-03-2019) και ώρες 08.00 – 15.00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
  • Σάββατο (23-03-2019) και ώρες 08.00-13.00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση – Τριφύλλια

Γραφείο Ενημέρωσης ΓΕ.Π.Α.Δ. Θεσσαλίας


Total
0
Shares
Previous Article
Χαιρετισμός Κ. Αγοραστού στο 35ο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Καρδίτσας

Χαιρετισμός Κ. Αγοραστού στο 35ο Φεστιβάλ Ερασιτεχνικού Θεάτρου Καρδίτσας

Next Article
Πρωτάθλημα ορεινής ποδηλασίας κεντρικής Ελλάδας στα Τρίκαλα

Πρωτάθλημα ορεινής ποδηλασίας κεντρικής Ελλάδας στα Τρίκαλα

Total
0
Share