Δρομολόγια Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Καρδίτσας & Τρικάλων

Δρομολόγια Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Καρδίτσας & Τρικάλων

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα από 02/11/2020 έως 08/11/2020

Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 02 Νοεμβρίου 2020 έως 08 Νοεμβρίου 2020, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

  • Δευτέρα (02-11-2020) και ώρες 18:00 – 01:00: Άγιος Ακάκιος –Μαυρομμάτι – Ελληνόπυργος – Ανθοχώρι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή -Κρυοπηγή
  • Τρίτη (03-11-2020) και ώρες 17:00 – 00:00: Παλιουρί – Δαφνοσπηλιά – Απιδιά – Μολόχα
  • Τετάρτη (04-11-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Κτιμένη – Λουτροπηγή – Βαθύλακκος – Αηδονοχώρι – Ρεντίνα
  • Πέμπτη (05-11-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Πόρτη – Τρυγώνα – Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
  • Παρασκευή (06-11-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μούχα –Καταφύγι – Καροπλέσι – Ανθηρό – Καστανιά
  • Κυριακή (08-11-2020) και ώρες 19:00 – 00:00: Μελισσοχώρι –Λουτρό – Κέδρος – Βαθύλακκος – Θραψίμι

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Πέμπτη (05-11-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
  • Παρασκευή (06-11-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφυλιά – Κρύα Βρύση
  • Κυριακή (08-11-2020) και ώρες 08:00 – 14:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ 

  • Δευτέρα (02-11-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα  – Αρματωλικό  Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράϊδα
  • Τρίτη (03-11-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη  – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι  – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
  • Τετάρτη (04-11-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γένεσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή –  Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
  • Παρασκευή (06-11-2020) και ώρες 17:00 – 00:00: Κονίσκος – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
  • Σάββατο (07-11-2020) και ώρες 18:00 – 00:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
  • Κυριακή (08-11-2020) και ώρες 08:00 – 14:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα –  Κερασούλα – Αγ. Τριάδα

Total
0
Shares
Previous Article

Το πέρασμα του Ιανού από την Κρυοπηγή - Φωτογραφικό υλικό μετά την πλημμύρα - Γράφει η Μαρία Πελαγίδου

Next Article

Δημοπρατείται άμεσα η διαμόρφωση του προαύλιου χώρου του νέου Δημαρχείου στην Καρδίτσα

Total
0
Share