Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων

Δρομολόγια Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Καρδίτσας & Τρικάλων

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (30 Σεπτεμβρίου 2019 έως 06 Οκτωβρίου 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

  • Δευτέρα (30-09-2019) και ώρες 17:00-24:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι  – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό – Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα
  • Τρίτη (01-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Πύλη – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Πολυθέα – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλλιρόη – Κρανιά – Δολιανά – Στεφάνι
  • Τετάρτη (02-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Φάρμα – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Καλαμπάκα
  • Πέμπτη (03-10-2019) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό – Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
  • Παρασκευή (04-10-2019) και ώρες 08.00 – 15.00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
  • Κυριακή (06-10-2019) και ώρες 08.00-13.00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση – Τριφύλλια

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (30-09-2019) και ώρες 18:00-01:00: Κανάλια-Φανάρι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι
  • Τρίτη (01-10-2019) και ώρες 17:00-00:00: Καλύβια Πεζούλας-Πεζούλα- Φυλακτή -Νεράιδα- Νεοχώρι
  • Τετάρτη (02-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή-Τρυγώνα-Βατσουνιά-Δρακότρυπα-Οξυά–Αργιθέα
  • Πέμπτη (03-10-2019) και ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο-Λαμπερό-Καρίτσα-Καρβασαράς-Μπελοκομύτης
  • Παρασκευή (04-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Μορφοβούνι-Μεσενικόλας-Κρυονέρι-ΚαλύβιαΠεζούλας-Πεζούλα-Νεοχώρι
  • Σάββατο (05-10-2019) και ώρες 08.00-13.00: Μαυρομμάτι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Κρυοπηγή

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (30-09-2019) και ώρες 18:00-01:00: Ανάβρα-Αχλαδιά-Λεοντάρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη
  • Τρίτη (01-10-2019) και ώρες 17:00-00.00: Αγ.Βησσάριος-Καππαδοκικό-Ν.Ικόνιο-Γεφύρια-Γραμματικό
  • Τετάρτη (02-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Καταφύγι-Καστανιά-Μούχα–Καροπλέσι–Ανθηρό
  • Πέμπτη (03-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Κτιμένη-Λουτροπηγή-Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
  • Παρασκευή (04-10-2019) και ώρες 08.00-15.00: Αγ.Παρασκευή-Φίλια-Μαυραχάδες-Άμπελος-Λουτρό-Κέδρος
  • Κυριακή (06-10-2019) και ώρες 18.00-23.00: Μελισσοχώρι-Δασοχώρι-Φίλια-Άμπελος-Κέδρος-Θραψίμι



Total
0
Shares