Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα από 20/06/2022 έως 26/06/2022
Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 20 έως 26 Ιουνίου 2022, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
- Δευτέρα (20-06-2022) και ώρες 17:00-00:00: Κανάλια – Φανάρι – Άγιος Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ανθοχώρι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή
- Τρίτη (21-06-2022) και ώρες 08:00-15:00: Καταφύγι – Άγιος Αθανάσιος – Καστανιά – Μούχα – Ανθηρό – Καροπλέσι
- Τετάρτη (22-06-2022) και ώρες 08:00-15:00: Λουτροπηγή – Ρεντίνα – Αηδονοχώρι – Βαθύλακκος – Κτιμένη
- Πέμπτη (23-06-2022) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα – Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
- Παρασκευή (24-06-2022) και ώρες 08:00-15:00: Κρυονέρι – Καλύβια Πεζούλας – Πεζούλα – Φυλακτή – Νεράιδα – Νεοχώρι
- Σάββατο (25-06-2022) και ώρες 08:00-13:00: Μελισσοχώρι – Δασοχώρι – Φίλια – Μαυραχάδες – Κέδρος – Θραψίμι
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
1η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα (20-06-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλαμπάκα
- Τρίτη (21-06-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλαμπάκα
- Τετάρτη (22-06-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη
- Πέμπτη (23-06-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα – Μηλιά – Αγία Παρασκευή
- Παρασκευή (24-06-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
- Σάββατο (25-06-2022) και ώρες 07:00 – 13:00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
- Κυριακή (26-06-2022) και ώρες 17:00 – 23:00: Αγιόφυλλο – Ασπροκλησιά – Φωτεινό – Μαυρέλι – Αχελινάδα – Γερακάρι – Κονισκός – Φλαμπουρέσι
2η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα (20-06-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι
- Τρίτη (21-06-2022) και ώρες 17:00 – 00:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
- Τετάρτη (22-06-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγία Τριάδα
- Πέμπτη (23-06-2022) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
- Παρασκευή (24-06-2022) και ώρες 08:00 – 14:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
- Σάββατο (25-06-2022) και ώρες 08:00 – 14:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
- Κυριακή (26-06-2022) και ώρες 08:00 – 14:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Άγιος Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία