Δρομολόγια Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Καρδίτσας & Τρικάλων
Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα (07/09/2020 – 13/09/2020)
Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα (07 Σεπτεμβρίου έως 13 Σεπτεμβρίου 2020) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
- Δευτέρα (07-09-2020) και ώρες 18:00-01:00: Κανάλια – Φανάρι – Αγ. Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ανθοχώρι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή
- Τρίτη (08-09-2020) και ώρες 17:00-24:00: Παλιούρι -Δαφνοσπηλιά -Απιδιά-Μολόχα
- Τέταρτη (09-09-2020) και ώρες 08:00-15:00: Λουτρό – Κέδρος –Θραψίμι- Βαθύλακκος – Αηδονοχώρι -Ρεντίνα
- Πέμπτη (10-09-2020) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα – Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
- Παρασκευή (11-09-2020) και ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο-Λαμπερό-Καρβασαράς-Καρίτσα-Μπελοκομύτης
- Κυριακή (13-09-2020) και ώρες 20:00-01:00: Ανάβρα-Αχλαδιά-Λεοντάρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα (07-09-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρα – Δέση – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλαμπάκα
- Τρίτη (08-09-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
- Τέταρτη (09-09-2020) και ώρες 07:00 – 14:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα – Μηλιά – Αγία Παρασκευή
- Πέμπτη (10-09-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
- Σάββατο (12-09-2020) και ώρες 08:00 – 14:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματονέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
- Κυριακή (13-09-2020) και ώρες 18:00 – 24:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη
2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα (07-09-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν.Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματολικό – Αετός –Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
- Τρίτη (08-09-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό
- Τέταρτη (09-09-2020) και ώρες 07:00 – 14:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
- Πέμπτη (10-09-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
- Παρασκευή (11-09-2020) και ώρες 16:00 – 22:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
- Κυριακή (13-09-2020) και ώρες 08:00 – 14:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκλησσιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ.Τριάδα