Οι νέες προσωρινές θέσεις παραγωγών και εμπόρων για τις λαϊκές αγορές της Τετάρτης και του Σαββάτου στην Καρδίτσα

Share

Οι νέες προσωρινές θέσεις παραγωγών και εμπόρων για τις λαϊκές αγορές της Τετάρτης και του Σαββάτου στην Καρδίτσα

Οι νέες προσωρινές θέσεις παραγωγών και εμπόρων για τις λαϊκές αγορές της Τετάρτης και του Σαββάτου στην Καρδίτσα, όπως αποφασίστηκαν από τα σωματεία τους.

ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΠΟ ΛΑΠΠΑ

ΑΠΟ ΚΑΒΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΣΟΥΦΛΑ ΣΟΦΙΑ 200-201 (Ε)
  2. ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΒΑΙΟΣ 199 (Π)
  3. ΜΠΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΣ 197-198 (Π)
  4. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 196 (Π)
  5. ΝΙΚΟΥ ΜΑΙΑΝΔΡΟΣ 195 (Π)
  6. ΛΙΑΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ 194 (Π)
  7. ASSLANI DRITA 193 (Π)
  8. ΓΚΟΡΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 192 (Π)
  9. ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 191 (Π)
  10. ΦΕΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 190 (Π)
  11. ΓΚΑΣΓΚΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 189 (Π)

ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΠΟ ΛΑΠΠΑ

ΑΠΟ ΚΑΔΟΥΣ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 175-176 (Π)
  2. ΠΑΠΑΡΟΥΝΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 177-178 (Π)
  3. ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΙΑ 179-180 (Π)
  4. ΤΣΙΡΩΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 181 (Π)
  5. ΚΟΥΤΣΙΑΦΤΗΣ ΗΛΙΑΣ 182 (Π)
  6. ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 183-184 (Π)
  7. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 185 (Π)
  8. ΓΩΓΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 186-187 (Π)

ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΖΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ-ΦΟΥΡΛΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 516-517 (Π)
  2. ΝΤΙΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 507 (Π)

ΟΜΗΡΟΥ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 474-475 (Π)

ΟΜΗΡΟΥ ΑΠΟ ΛΑΠΠΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΟΥ ΕΥΑΝΘΙΑ 171-172 (Π)
  2. ΚΛΩΣΤΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 169-170 (Π)
  3. ΒΡΕΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 168 (Π)
  4. ΜΠΑΛΤΑΣ ΒΑΙΟΣ 166-167 (Π)
  5. ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 165 (Π)
  6. ΖΑΧΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 164 (Π)
  7. ΚΑΦΑΝΕΛΗΣ ΖΗΣΗΣ 163 (Π)
  8. ΚΟΛΟΒΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 162 (Π)
  9. ΚΟΡΤΙΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 161 (Π)

ΟΜΗΡΟΥ ΑΠΟ ΛΑΠΠΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΚΟΡΔΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 143-144 (Ε)
  2. ΜΠΑΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 145-146 (Π)
  3. ΚΩΤΙΝΑΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 147 (Π)
  4. ΚΑΤΣΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 148 (Π)
  5. ΣΕΪΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 149 (Π)
  6. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΑΡΙΤΙΝΗ 150 (Π)
  7. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 151 (Π)
  8. ΜΠΙΤΣΗ ΕΛΕΝΗ 152 (Π)

ΦΕΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΛΑΠΠΑ

ΑΠΟ ΜΠΑΤΖΙΟ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 114 (Π)
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 115-116 (Ε)
  3. ΜΠΟΜΠΟΡΑ ΑΝΘΙΑ 117 (Π)
  4. ΣΤΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 118 (Π)
  5. ΠΑΠΠΑΣ ΒΑΙΟΣ 119 (Π)
  6. ΚΟΥΚΟΥΡΑΒΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 120-121 (Π)
  7. ΠΑΣΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 122 (Π)
  8. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 123 (Π)
  9. ΚΑΜΠΙΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 124 (Π)

ΦΕΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΛΑΠΠΑ

ΑΠΟ ΚΟΛΟΦΩΤΙΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΚΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 139-140 (Π)
  2. ΣΙΜΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 137-138 (Π)

ΑΡΧΗ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΚΑΙ ΛΑΠΠΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΦΑΡΜΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 112-113 (Ε)
  2. ΚΟΛΟΦΩΤΙΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 110-111 (Π)
  3. ΜΠΑΤΖΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 108-109 (Ε)
  4. ΣΙΑΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 107 (Π)
  5. ΚΑΝΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 106 (Π)
  6. ΒΑΪΝΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 104-105 (Π)
  7. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 102-103 (Π)
  8. ΣΙΑΜΑΤΑΣ ΒΑΪΟΣ 100-101 (Π)
  9. ΣΑΚΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 98-99 (Ε)
  10. ΚΑΚΑΓΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 96-97 (Π)
  11. ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΗ 95 (Π)
  12. ΑΜΠΡΑΖΗ ΛΕΜΟΝΙΑ 94 (Π)
  13. ΠΑΠΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 91-92 (Π)
  14. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 89-90 (Π)
  15. ΓΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑ 87-88 (Ε)
  16. ΠΟΥΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 86-86Α (Π)
  17. ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ 84-85 (Π)
  18. ΣΔΡΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 83 (Π)
  19. ΜΠΑΡΟΥΤΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 81-82 (Ε)

ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΚΑΙ ΛΑΠΠΑ ΑΠΟ ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ 

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1-2 (Ε)
  2. ΡΟΥΝΤΟΣ ΒΑΪΟΣ 3 (Π)
  3. ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΤΙΤΟΣ 4-5 (Π)
  4. ΣΙΑΜΑΤΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ 6-7 (Π)
  5. ΒΑΚΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 8-9 (Ε)
  6. ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 10-11 (Π)
  7. ΜΠΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 12-13 (Ε)
  8. ΖΑΓΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 14-15 (Π)
  9. ΚΑΜΗΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 16 (Π)
  10. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 17 (Π)
  11. ΜΠΑΡΚΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18 (Π)
  12. ΓΚΑΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 19 (Π)
  13. ΔΗΜΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 21 (Π)
  14. ΣΚΟΥΦΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22 (Π)
  15. ΒΑΙΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 23 (Π)
  16. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 24 (Π)
  17. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 25-26 (Π)

ΒΙΟΤΕΧΝΕΣ ΛΑΪΚΗΣ ΕΠΙ ΤΗΣ Δ. ΛΑΠΠΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ   

  1. ΣΚΟΥΡΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ
  2. ΡΙΖΑΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ
  3. ΑΛΕΜΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  4. ΠΑΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
  5. ΚΟΤΟΠΟΥΛΗ ΕΥΑΝΘΙΑ
  6. ΤΣΙΓΓΕΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  7. ΓΟΡΔΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  8. ΛΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΞΑΣ
  9. ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΘΩΜΑΣ
  10. ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  11. ΠΑΠΑΛΙΤΣΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  12. ΓΕΡΟΔΗΜΗΤΡΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ
  13. ΣΙΣΙΚΗ ΜΑΡΙΑ
  14. ΚΩΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ
  15. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ
  16. ΤΣΑΧΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  17. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΒΙΟΤΕΧΝΕΣ ΛΑΪΚΗΣ ΕΠΙ ΤΗΣ ΠΛΑΣΤΗΡΑ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ   

  1. ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΗΝΑ
  2. ΕΥΑΓΓΕΛΑΚΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
  3. ΦΙΡΦΙΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
  4. ΡΑΪΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
  5. ΣΑΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
  6. ΣΑΜΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ
  7. ΓΙΩΤΑΣ ΗΛΙΑΣ
  8. ΚΟΥΡΤΙΓΙΕΒΑ ΟΛΓΑ
  9. ΜΟΥΣΙΩΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
  10. ΓΚΕΚΑ ΕΛΕΝΗ
  11. ΜΟΥΖΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
  12. ΑΛΜΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
  13. ΓΑΝΤΖΟΥΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
  14. ΛΙΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  15. ΚΟΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  16. ΑΛΕΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  17. ΠΛΑΚΙΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
  18. ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΔΡΟΜΟΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ

  1. Δ. ΛΑΠΠΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΕΩΣ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ
  2. ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗ ΕΩΣ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΚΟΥΜΟΥΝΔΟΥΡΟΥ
  3. Ν. ΠΛΑΣΤΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΕΩΣ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΑΒΕΡΩΦ
  4. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΕΩΣ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΑΒΕΡΩΦ
  5. ΟΜΗΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΕΩΣ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΑΒΕΡΩΦ
  6. ΦΕΙΔΙΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΥ ΕΩΣ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ Δ. ΛΑΠΠΑ

ΔΡΟΜΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΛΑΪΚΗ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ

  1. Μ. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥ ΕΩΣ ΤΟ ΥΨΟΣ ΤΗΣ ΑΒΕΡΩΦ

ΛΑΪΚΗ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΤΣΙΡΩΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 175 (Π)
  2. ΔΗΜΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 176 (Π)
  3. ΜΠΑΛΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 177 (Π)
  4. ΣΙΟΥΖΙΟΥ ΧΡΥΣΗ 178 (Π)
  5. ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΧΑΡΙΤΟΝΙΚΗ 179 (Π)
  6. ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 180 (Π)
  7. ΚΑΡΑΤΕΛΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 181 (Π)
  8. ΚΩΤΣΙΑΡΙΔΗ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 182 (Π)
  9. ΚΑΟΥΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 183 (Π)
  10. ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΆΡΗΣ 184 (Π)

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ – ΘΕΣΕΙΣ – ΙΔΙΟΤΗΤΑ

  1. ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 185 (Π)
  2. ΘΩΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 186 (Π)
  3. ΜΠΟΥΡΝΤΟΥΒΑΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 187 (Π)
  4. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 188 (Π)
  5. ΒΑΪΤΣΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 189 (Π)
  6. ASLANI DRITA 190 (Π)
  7. ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 191 (Π)
  8. ΣΟΥΦΛΑ ΣΟΦΙΑ 192 (Ε)
  9. ΣΑΚΚΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 193 (Ε)
  10. ΣΙΑΜΑΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 194 (Π)
  11. ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 195 (Π)
  12. ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 196 (Π)
  13. ΜΠΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 197 (Π)
  14. ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 198 (Π)
  15. ΛΙΑΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΗ 199 (Π)
  16. ΠΑΠΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 200 (Π)
  17. ΣΔΡΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 201  (Π)

Δείτε επίσης