Τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 15/04/2024 έως 21/04/2024

Share

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 15/04/2024 έως 21/04/2024

Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 15 έως 21 Απριλίου 2024, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

  • Δευτέρα (15-04-2024) και ώρες 17:00-24:00: Αγ. Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Μαυρομμάτι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή – Ανθοχώρι
  • Τρίτη (16-04-2024) και ώρες 17:00-24:00: Παλιούρι – Δαφνοσπηλιά – Απιδιά – Μολόχα
  • Τετάρτη (17-04-2024) και ώρες 17:00-24:00: Λουτρό – Κέδρος – Θραψίμι – Βαθύλακος – Αηδονοχώρι – Ρεντίνα
  • Πέμπτη (18-04-2024) και ώρες 17:00-24:00: Πορτή – Τρυγώνα –Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
  • Παρασκευή (19-04-2024) και ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο – Λαμπερό – Άγιος Αθανάσιος – Καρίτσα – Καρβασαράς – Μπελοκομύτης
  • Κυριακή (21-04-2024) και ώρες 19:00–24:00: Ανάβρα – Αχλαδιά – Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Κτιμένη

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

1η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (15-04-2024) και ώρες 18:00 – 01:00: Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι
  • Τρίτη (16-04-2024) και ώρες 18:00 – 24:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη
  • Τετάρτη (17-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
  • Πέμπτη (18-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
  • Παρασκευή (19-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
  • Κυριακή (21-04-2024) και ώρες 18:00 – 24:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση

2η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (15-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
  • Τρίτη (16-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
  • Τετάρτη (17-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρευμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
  • Πέμπτη (18-04-2024) και ώρες 18:00 – 01:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
  • Παρασκευή (19-04-2024) και ώρες 18:00 – 24:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
  • Σάββατο (20-04-2024) και ώρες 08:00 – 14:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία

Δείτε επίσης