Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 08/04/2024 έως 14/04/2024

Share

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 08/04/2024 έως 14/04/2024

 Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 8 έως 14 Απριλίου 2024, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

  • Δευτέρα (08-04-2024) και ώρες 17:00-00:00: Κανάλια – Φανάρι – Αγ. Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή – Ανθοχώρι
  • Τρίτη (09-04-2024) και ώρες 08:00-15:00: Κούτσουρο – Ραχούλα – Αμάραντος – Σαραντάπορο – Απιδιά – Μολόχα
  • Τετάρτη (10-04-2024) και ώρες 08:00-15:00: Λουτροπηγή – Ρεντίνα – Αηδονοχώρι – Βαθύλακκος – Κτιμένη
  • Πέμπτη (11-04-2024) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα –Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
  • Παρασκευή (12-04-2024) και ώρες 08:00-15:00: Καταφύγι – Αγ. Αθανάσιος – Καστανιά – Μούχα – Ανθηρό – Καροπλέσι
  • Κυριακή (14-04-2024) και ώρες 19:00–00:00: Άμπελος – Δασοχώρι – Μελισσοχώρι – Φίλια – Μαυραχάδες – Κέδρος – Θραψίμι

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

1η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (08-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη
  • Τρίτη (09-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
  • Τετάρτη (10-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι
  • Πέμπτη (11-04-2024) και ώρες 18:00 – 01:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
  • Παρασκευή (12-04-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
  • Σάββατο (13-04-2024) και ώρες 08:00 – 14:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση

2η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (08-04-2024) και ώρες 18:00 – 01:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
  • Τρίτη (09-04-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
  • Τετάρτη (10-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρευμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
  • Πέμπτη (11-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
  • Παρασκευή (12-04-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
  • Κυριακή (14-04-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση

Δείτε επίσης