Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 18/03/2024 έως 24/03/2024

Share

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 18/03/2024 έως 24/03/2024

Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 18 έως 24 Μαρτίου 2024, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

  • Τρίτη (19-03-2024) και ώρες 08:00-15:00: Καταφύγι – Άγιος Αθανάσιος – Καστανιά – Μούχα – Ανθηρό – Καροπλέσι
  • Τετάρτη (20-03-2024) και ώρες 08:00-15:00: Λουτρό – Κέδρος – Θραψίμι – Βαθύλακος – Αηδονοχώρι – Ρεντίνα
  • Πέμπτη (21-03-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Πορτή – Τρυγώνα – Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
  • Παρασκευή (22-03-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Κούτσουρο -Ραχούλα – Αμάραντος – Σαραντάπορο – Νεράιδα – Μολόχα – Απιδιά
  • Κυριακή (24-03-2024) και ώρες 19:00 – 00:00: Ανάβρα – Αχλαδιά – Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Κτιμένη

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

1η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Τρίτη (19-03-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη
  • Τετάρτη (20-03-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Άγιος Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
  • Πέμπτη (21-03-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
  • Παρασκευή (22-03-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
  • Κυριακή (24-03-2024) και ώρες 08:00 – 14:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση

2η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ 

  • Δευτέρα (18-03-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρευμα – Λιβαδοχώρι – Ν.Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι –Λαφίνα –Κορυφή – Νεράιδα
  • Τρίτη (19-03-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
  • Τετάρτη (20-03-2024) και ώρες 08:00 – 15:00: Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
  • Πέμπτη (21-03-2024) και ώρες 18:00 – 01:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
  • Παρασκευή (22-03-2024) και ώρες 18:00 – 00:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
  • Σάββατο (23-03-2024) και ώρες 08:00 – 14:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Άγιος Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία

Δείτε επίσης