More

    Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 13/11/2023 έως 19/11/2023

    Share

    Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 13/11/2023 έως 19/11/2023

    Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 13 έως 19 Νοεμβρίου 2023, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

    ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

    1η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

    • Δευτέρα (13-11-2023) και ώρες 18:00 – 01:00: Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι
    • Τρίτη (14-11-2023) και ώρες 18:00 – 00:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
    • Τετάρτη (15-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
    • Πέμπτη (16-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
    • Παρασκευή (17-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
    • Κυριακή (19-11-2023) και ώρες 18:00 – 00:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη

    2η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

    • Δευτέρα (13-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
    • Τρίτη (14-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
    • Τετάρτη (15-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
    • Πέμπτη (16-11-2023) και ώρες 18:00 – 01:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
    • Παρασκευή (17-11-2023) και ώρες 17:00 – 23:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι  
    • Σάββατο (18-11-2023) και ώρες 08:00 – 14:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ. Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

    • Δευτέρα (13-11-2023) και ώρες 17:00-00:00: Άμπελος – Δασοχώρι –Μελισσοχώρι – Φίλια – Μαυραχάδες – Κέδρος – Θραψίμι
    • Τρίτη (14-11-2023) και ώρες 08:00-15:00: Καταφύγι – Άγιος Αθανάσιος – Καστανιά – Μούχα – Ανθηρό – Καροπλέσι
    • Τετάρτη (15-11-2023) και ώρες 08:00-15:00: Λουτροπηγή – Ρεντίνα -Αηδονοχώρι – Βαθύλακκος – Κτιμένη
    • Πέμπτη (16-11-2023) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα -Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
    • Παρασκευή (17-11-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Κρυονέρι – Καλύβια Πεζούλας – Πεζούλα – Νεράιδα – Φυλακτή – Νεοχώρι
    • Κυριακή (19-11-2023) και ώρες 19:00 – 00:00: Ανάβρα – Αχλαδιά –Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Γραμματικό – Καππαδοκικό

    Δείτε επίσης