More

    Δρομολόγια των Κ.Α.Μ από 2/10 έως 6/10 στα χωριά των νομών Τρικάλων και Καρδίτσας

    Share

    Δρομολόγια των Κ.Α.Μ από 2/10 έως 6/10 στα χωριά των νομών Τρικάλων και Καρδίτσας

    Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων από 02/10/2023 έως 06/10/2023

    Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 2 έως 6 Οκτωβρίου 2023, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

    ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

    1η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

    • Δευτέρα (02-10-2023) και ώρες 18:00 – 01:00: Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι
    • Τρίτη (03-10-2023) και ώρες 18:00 – 00:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
    • Πέμπτη (05-10-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
    • Παρασκευή (06-10-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση

    2η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

    • Τρίτη (03-10-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
    • Τετάρτη (04-10-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Αγ. Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
    • Πέμπτη (05-10-2023) και ώρες 18:00 – 01:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
    • Παρασκευή (06-10-2023) και ώρες 17:00 – 23:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

    • Δευτέρα (02/10/2023) και ώρες 17:00-00:00: Ανάβρα-Αχλαδιά-Λεοντάρι-Ασημοχώρι-Άγιος Βησσάριος-Καππαδοκικό-Γραμματικό
    • Τρίτη (03/10/2023) και ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο-Λαμπερό-Άγιος Αθανάσιος-Καρίτσα-Καρβασαράς-Μπελοκομύτης
    • Τετάρτη (04/10/2023) και ώρες 08:00-15:00: Λουτροπηγή-Ρεντίνα-Αηδονοχώρι-Βαθύλακκος-Κτιμένη
    • Πέμπτη (05/10/2023) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή-Τρυγώνα-Βατσουνιά-Δρακότρυπα-Οξυά–Αργιθέα
    • Παρασκευή  (06/10/2023) και ώρες 08:00-15:00: Κρυονέρι-Καλύβια Πεζούλας-Πεζούλα-Νεράιδα-Φυλακτή-Νεοχώρι

    Δείτε επίσης