Ανακοινώθηκε το ψηφοδέλτιο της Λαικής Συσπείρωσης Θεσσαλίας

Share

Ανακοινώθηκε το ψηφοδέλτιο της Λαικής Συσπείρωσης Θεσσαλίας

Υποψήφιος Περιφερειάρχης

ΤΣΙΑΠΛΕΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος

Υποψήφιοι  Περιφερειακοί  Σύμβουλοι

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

  1. ΑΓΓΕΛΟΥ ΛΗΔΑ – ΞΕΝΙΑ,  Αυτοαπασχολούμενη βιολόγος
  2. ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, Συνταξιούχος ΔΕΞ
  3. ΕΥΤΥΧΙΑΔΗΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣ, Ιατρός αιματολόγος στο Νοσοκομείο Καρδίτσας
  4. ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ, Δξμοτικός Υπάλληλος
  5. ΚΑΠΕΡΩΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  6. ΚΑΡΑΜΑΓΚΙΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Ψυκτικός
  7. ΚΑΡΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Αγρότης
  8. ΚΑΡΥΑ ΕΛΕΝΗ, Συνταξιούχος υπάλληλος του ΙΚΑ
  9. ΚΟΥΒΑΡΑΣ ΕΚΤΟΡΑΣ, Εργαζόμενος σε εταιρεία διανομών
  10. ΚΟΥΤΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, Φιλόλογος
  11. ΚΡΑΝΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, Συνταξιούχος ΟΤΕ
  12. ΜΟΥΡΑΤΙΑΝ ΕΛΕΝΗ, Συνταξιούχος οδοντίατρος
  13. ΜΠΕΚΙΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  14. ΜΠΟΝΤΟΥΡΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ, Ελεύθερος επαγγελματίας, πρώην ποδοσφαιριστής
  15. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  16. ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΣΥΛΒΙΑ, Ελεύθερη Επαγγελματίας
  17. ΤΕΓΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  18. ΤΣΙΟΥΤΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, Αγρότης

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Συνταξιούχος Ιατρός Ογκολόγος ΕΣΥ
  2. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ (ΡΟΥΛΑ), Συνταξιούχος νηπιαγωγός
  3. ΓΕΛΛΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Αυτοαπασχολούμενος οικοδόμος
  4. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΙΡΗΝΗ, Οικονομολόγος
  5. ΓΚΟΝΕΛΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, Αυτοαπασχολούμενος
  6. ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ, Ιατρός Παθολογοανατόμος, Καθηγήτρια Ιατρικής Σχολής Π.Θ.
  7. ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ, Εμπορος
  8. ΚΑΜΠΕΡΗ ΦΑΝΗ, Φαρμακουπάλληλος
  9. ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Επαγγελματίας δημιουργός κόμικς-σκιτσογράφος
  10. ΚΑΡΥΩΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ, Φιλόγος στην Ιδιωτική Εκπαίδευση
  11. ΚΑΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ, Αυτοαπασχολούμενη στον τομέα της πληροφορικής (προγραμματισμός, ιστοσελίδες)
  12. ΚΑΤΣΑΝΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, Μουσικός, καθηγητής σε μουσική σχολή
  13. ΚΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, Γεωπόνος υπάλληλος του ΕΛΓΑ
  14. ΚΟΔΕΛΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  15. ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ, Διαιτολόγος– Διατροφολόγος, Εργαστηριακό Διδακτικό Προσωπικό του Τμήματος Νοσηλευτικής του Π.Θ
  16. ΚΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, Δρ. Πολιτικός Μηχανικός, καθηγητής στο ΑΠΘ
  17. ΚΟΥΜΑΝΤΖΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Συνταξιούχος Οικοδόμος
  18. ΛΙΟΛΙΟΣ ΠΑΡΙΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  19. ΛΙΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, Συνταξιούχος νοσηλεύτρια
  20. ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, Συνταξιούχος Γεωπόνος
  21. ΜΠΑΛΑΣΟΥΛΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ, Δικηγόρος
  22. ΜΠΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Δάσκαλος
  23. ΜΠΟΥΖΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ, Αρχαιολόγος
  24. ΜΠΟΥΜΠΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός στον Δήμο Λάρισας
  25. ΝΟΥΣΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, Οικοδόμος, ποδοσφαιριστής
  26. ΝΤΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΥΣ, Αγρότης
  27. ΟΥΝΤΡΙΑ ΕΥΑΓΓΕΛΗ (ΛΙΤΣΑ), Συνταξιούχος καθηγήτρια Γαλλικής Φιλολογίας
  28. ΠΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ, Αυτοαπασχολούμενη στο εμπόριο
  29. ΠΑΠΑΣΤΕΡΓΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, Συνταξιούχος δασκάλα
  30. ΡΑΠΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, Συνταξιούχος Δημοτικός Υπάλληλος
  31. ΣΑΚΟΡΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Αγρότης
  32. ΣΙΜΟΥ ΜΑΡΙΑ, Συνταξιούχος Λογίστρια
  33. ΣΚΟΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  34. ΤΕΛΙΟΥ ΜΑΡΙΑ, Συνταξιούχος ψυχολόγος στη δημόσια εκπαίδευση
  35. ΤΣΙΛΟΦΥΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, Υπάλληλος ΕΦΚΑ
  36. ΦΩΣΚΟΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, Καθηγητής του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας. Διευθυντής του Εργαστηρίου Ζωοτεχνίας.
  37. ΧΑΤΖΗ ΕΛΕΝΗ, Αρχετέκτων ελεύθερη επαγγελματίας
  38. ΧΑΤΖΗΚΡΑΧΤΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ, Μαθηματικός στην Ιδιωτική Εκπαίδευση

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ

  1. ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Συνταξιούχος ΟΑΕΕ
  2. ΓΕΩΡΓΑΔΑΚΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, Αγρότης
  3. ΓΚΑΤΖΗ ΔΡΟΣΙΝΗ, Πολιτικός Μηχανικός ελεύθερη επαγγελματίας
  4. ΖΟΥΠΑΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, Συνταξιούχος δημοσιογράφος
  5. ΖΩΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ – ΝΙΚΟΛΑΟΣ, Φοιτητής
  6. ΚΑΝΑΒΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ, Μουσικός, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  7. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ, Εκπαιδευτικός Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης
  8. ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ, Συνταξιούχος
  9. ΚΑΡΑΦΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  10. ΚΑΡΜΠΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, Ψυχολόγος Δημόσιος Υπάλληλος
  11. ΚΑΡΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ, Υπάλληλος Δήμου Βόλου
  12. ΚΑΤΣΙΟΥΛΑΣ ΘΩΜΑΣ, Καθηγητής στην Ιδωτική εκπαίδευση
  13. ΚΟΥΡΑΒΕΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, Δημοτικός Υπάλληλος
  14. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ,  Συνταξιούχος Δικαστική Υπάλληλος
  15. ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ, Ιδιωτική Υπάλληλος
  16. ΠΛΑΓΕΡΑ ΜΑΡΙΑ, Καθαρίστρια
  17. ΡΟΥΣΗ-ΚΩΤΗ ΑΓΟΡΗ, Συνταξιούχος Δασκάλα
  18. ΡΟΥΣΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Συνταξιούχος μεταλλεργάτης
  19. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Συνταξιούχος μεταλλεργάτη
  20. ΤΑΣΟΛΑΜΠΡΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ, Ιδ. Υπάλληλος, Μηχανολογος-Χωροτάκτης Μηχανικός
  21. ΤΣΙΤΣΙΡΙΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  22. ΤΣΟΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Λογιστής
  23. ΧΑΡΜΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Συνταξιούχος εκπαιδευτικός-γυμναστής

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΒΟΡΕΙΩΝ ΣΠΟΡΑΔΩΝ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Συνταξιούχος Ιατρός, τ. Διευθυντής Πολυδύναμου Ιατρείου Αλλονήσου
  2. ΓΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Υπάλληλος Δήμου Σκοπέλου
  3. ΔΕΛΑΚΟΥΒΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ, Συνταξιούχος εκπαιδευτικός, συγραφέας

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΕΝΟΤΗΤΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

  1. ΓΙΑΚΙΜΟΒΑ ΠΟΛΥΖΟΥ ΒΕΣΕΛΑ, Ιατρός Ε.Σ.Υ.
  2. ΖΑΧΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, Γεωπόνος
  3. ΚΑΒΟΥΡΑ ΚΥΡΙΑΚΗ, Συνταξιούχος νοσηλεύτρια
  4. ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ, Φυσιοθεραπεύτρια
  5. ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Οικονομολόγος, Λογιστής
  6. ΚΟΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ, Φυσιοθεραπεύτρια
  7. ΛΙΑΤΙΦΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, Τεχνολόγος-Μηχανολόγος, υπάλληλος στη ΦΑΓΕ
  8. ΜΑΝΩΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, Συνταξιούςος Υπάλληλος Εθνική Τράπεζας
  9. ΜΠΑΚΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ, Νοσηλεύτρια στο Νοσοκομείο Τρικάλων
  10. ΝΤΟΥΒΛΗ ΚΛΕΟΝΗ, Μηχανικός Παραγωγής & Διοίκησης, ελεύθερη επαγγελματίας
  11. ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Εκπαιδευτικός
  12. ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, Συνταξιούχος Υπάλληλος της ΔΕΗ
  13. ΣΕΓΓΗΣ ΗΛΙΑΣ, Μουσικός
  14. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, Τεχνολόγος Ακτονολόγος
  15. ΤΣΕΚΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ, Αγρότης
  16. ΤΣΙΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, Οικονομολόγος
  17. ΤΣΙΓΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ, Ιδιωτικός Υπάλληλος
  18. ΧΑΧΑΜΗ ΜΑΡΙΑ (ΜΑΡΙΛΕΝΑ), Εκπαιδευτικός
  19. ΧΗΡΑ ΕΙΡΗΝΗ, Εκπαιδευτικός- Φιλόλογος

Δείτε επίσης