More

    Ανακοινώθηκαν οι υποψήφιοι του συνδυασμού «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΙ» με την Ελευθερία Τζανακούλη

    Share

    Ανακοινώθηκαν οι υποψήφιοι του συνδυασμού «ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΘΕΣΣΑΛΟΙ» με την Ελευθερία Τζανακούλη

    Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού«Ενωμένοι Θεσσαλοί», με επικεφαλής την Ελευθερία Τζανακούλη, υποψήφια Περιφερειάρχης Θεσσαλίας στις ερχόμενες Περιφερειακές εκλογές του Οκτωβρίου, έχει κατατεθεί και οι υποψήφιοι για κάθε νομό της Θεσσαλίας είναι οι εξής:

    ΚΑΡΔΙΤΣΑ

    1. Γαϊτανίδης Γεώργιος του Σάββα (ΤΥΡΕΜΠΟΡΑΣ)
    2. Γιώτας Βασίλειος του Επαμεινώνδα (ΕΜΠΟΡΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ)
    3. Κουκουμτζής Βασίλειος του Στέργιου (Γ. Γ. ΚΟΙΝΣΕΠ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗ ΕΥΠΑΘΩΝ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ)
    4. Μανώλης Απόστολος του Θωμά (ΙΔΙΟΚΤΗΤΗΣ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΡΚΕΤ)
    5. Νασιοπούλου Γεωργία του Ελευθερίου (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
    6. Παπαδιδασκάλου Φιλώτας του Λεωνίδα (ΙΑΤΡΟΣ ΓΑΣΤΡΕΝΤΕΡΟΛΟΓΟΣ)
    7. Παπακώστας Δημήτριος του Κωνσταντίνου (ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΧΕΛΩΟΥ)
    8. Τσιρώνη Ευαγγελία του Θωμά (ΟΙΚΙΑΚΑ)

    ΛΑΡΙΣΑ

    1. Βαλιάκου Αλεξιά του Βασιλείου (ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ)
    2. Γκανταϊφη Βασιλική (Άλβι) του Ιωάννη (ΚΟΙΝΩΝΙΟΛΟΓΟΣ)
    3. Δημόπουλος Απόστολος του Θωμά (ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
    4. Ζήλος Αργύριος του Αντωνίου (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
    5. Καλαγιάς Γρηγόριος του Ιωάννη (ΣΜΗΝΑΡΧΟΣ ΕΑ)
    6. Καραμουσλή Ιουλία του Γεωργίου (ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
    7. Κοσκινιώτη Χρυσούλα (Χρύσα) του Δημητρίου (ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ)
    8. Μαλισιώτου Ελευθερία του Κωνσταντίνου (ΠΡΟΪΣΤΑΜΈΝΗ ΤΜΉΜΑΤΟΣ ΓΡΑΜΜΑΤΕΊΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟΥ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΡΙΣΑΣ)
    9. Μπάλια Αθανασία του Κωνσταντίνου (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
    10. Νότας Νεκτάριος του Αθανασίου (ΑΝΘΥΠΟΣΜΗΝΑΓΟΣ)
    11. Νταχμίρης Απόστολος του Χρήστου (ΡΑΔΙΟΦΩΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΟΣ)
    12. Ντιουρίσοβα Μαρία του Κύριλλου (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ)
    13. Παγίτσας Ιωάννης του Δημητρίου (ΙΑΤΡΟΣ ΝΕΥΡΟΛΟΓΟΣ)
    14. Παναγιώτου Βάιος του Δημητρίου (ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΡΟΜΠΟΤΙΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ)
    15. Πλαστάρα Ελένη του Βαϊου (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
    16. Σάκερ Ράτζι (Γιώργος) του Γιουσέφ (ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ – ΜΕΤΑΦΡΑΣΤΗΣ ΑΓΓΛΙΚΗΣ & ΑΡΑΒΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ)
    17. Τσιτσές Δημήτριος του Χρήστου (ΠΡΩΗΝ ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΕΥΡΥΜΕΝΩΝ)
    18. Τσοπανούδης Δημήτριος (Τάκης) του Κωνσταντίνου (ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ ΟΤΑ & ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ)
    19. Τσότσα Ταρασίτα του Ηλία (ΟΙΚΙΑΚΑ)
    20. Τσούτσας Σπύρος του Αστερίου (ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ)
    21. Χαρπαντίδου Αφροδίτη του Γεωργίου (ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΡΙΑ – ΤΡΑΓΟΥΔΙΣΤΡΙΑ)

    ΜΑΓΝΗΣΙΑ

    1. Αξάης Απόστολος του Δημητρίου (ΑΓΡΟΤΙΚΕΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΙΣ)
    2. Βασιλάκος Νικόλαος του Δημητρίου (ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ)
    3. Γανωτοπούλου Ελεάννα του Πέτρου (ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ)
    4. Κοντοχρήστου Ανδρούλα του Ματθαίου (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
    5. Κουμπαρέλος Δημήτριος του Γεωργίου (ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ)
    6. Κωστάκης Αναστάσιος του Γραμμένου (ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ)
    7. Λελεντζής Χρήστος του Σωτηρίου (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟΥΧΩΝ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ)
    8. Μούσιου Δωροθέα του Αντωνίου (ΒΟΗΘΟΣ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΠΟΥ)
    9. Μπατζιάκας Γεώργιος του Δημητρίου (ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΟΣ)
    10. Νάντζιου Ευαγγελία του Χρήστου (ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ – ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
    11. Σαράφη Καλλιόπη του Χρήστου (ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ)
    12. Σκούρας Αναστάσιος του Γεωργίου (ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΩΝ ΑΛΜΥΡΟΥ)
    13. Τσιαμήτα Όλγα του Βασιλείου (ΔΙΕΘΝΟΛΟΓΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ)
    14. Τσουμπέκος Κωνσταντίνος του Δημητρίου (ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ)
    15. Χαυτούρας Νικόλαος του Χρήστου (ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ)

    ΣΠΟΡΑΔΕΣ

    1. Κονδύλης Νικόλαος του Σταματίου (ΕΡΓΟΛΑΒΟΣ)

    ΤΡΙΚΑΛΑ

    1. Αγγέλης Βασίλειος του Αθανασίου (ΔΙΚΗΓΟΡΟΣ)
    2. Αργυροπούλου Χαραλαμπία (Χαρά) του Κωνσταντίνου (ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ)
    3. Γεωργατσέλη Βαΐα του Χρήστου (ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
    4. Γκανταϊφη Στυλιανή του Ιωάννη (ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ)
    5. Καπουσούζογλου Παναγιώτης του Στέφανου (ΟΡΚΩΤΟΣ ΕΛΕΓΚΤΗΣ)
    6. Κελεμουρίδου Φανή του Δαμιανού (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
    7. Κωστόπουλος Νικόλαος του Κωνσταντίνου (ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΑΣ)
    8. Μήτσιος Στέφανος Δημήτριος του Ανδρέα (ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΑΣ)
    9. Μπραζιώτης Σωτήριος του Αθανασίου (ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ)
    10. Τσιακμάκης Αχιλλεύς του Αλέξανδρου (ΜΟΥΣΙΚΟΣ)

    Δείτε επίσης