More

    Τα δρομολόγια των ΚΑΜ Καρδίτσας & Τρικάλων για την εβδομάδα από 10/04/2023 έως 16/04/2023

    Share

    Τα δρομολόγια των ΚΑΜ Καρδίτσας & Τρικάλων για την εβδομάδα από 10/04/2023 έως 16/04/2023

    Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα από 10/04/2023 έως 16/04/2023

    Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 10 έως 16 Απριλίου 2023, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

    ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

    • Μ. Δευτέρα (10-04-2023) και ώρες 17:00-00:00: Κανάλια – Φανάρι – Άγιος Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ανθοχώρι – Ελληνόκαστρο – Αμυγδαλή – Κρυοπηγή
    • Μ. Τρίτη (11-04-2023) και ώρες 17:00-00:00: Παλιούρι – Δαφνοσπηλιά – Απιδιά – Μολόχα
    • Μ. Τετάρτη (12-04-2023) και ώρες 08:00-15:00: Λουτροπηγή – Ρεντίνα – Αηδονοχώρι – Βαθύλακκος – Κτιμένη
    • Μ. Πέμπτη (13-04-2023) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα – Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
    • Μ. Σάββατο (15-04-2023) και ώρες 08:00 – 13:00: Ανάβρα – Αχλαδιά – Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Άγιος Βησσάριος – Καππαδοκικό – Γραμματικό

     ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:

    1η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

    • Μ. Δευτέρα (10-04-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι
    • Μ. Τρίτη (11-04-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη
    • Μ. Τετάρτη (12-04-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Καστανιά – Αμάραντος – Στεφάνι – Δολιανά – Κρανιά – Καλλιρόη – Πολυθέα
    • Μ. Πέμπτη (13-04-2023) και ώρες 18:00 – 01:00: Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
    • Μ. Παρασκευή (14-04-2023) και ώρες 18:00 – 00:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
    • Μ. Σάββατο (15-04-2023) και ώρες 08:00 – 14:00: Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τρυγώνα – Ανάληψη – Πεύκη – Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι

    2η  ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

    • Μ. Δευτέρα (10-04-2023) και ώρες 18:00 – 01:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγία Τριάδα
    • Μ. Τρίτη (11-04-2023) και ώρες 17:00 – 00:00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Γοργογύρι – Κόρη – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση
    • Μ. Τετάρτη (12-04-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
    • Μ. Πέμπτη (13-04-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
    • Μ. Παρασκευή (14-04-2023) και ώρες 08:00 – 15:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι – Λαγκαδιά – Ελληνόκαστρο – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγριελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι
    • Μ. Σάββατο (15-04-2023) και ώρες 07:00 – 12:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι – Πύρρα – Δέση – Άγιος Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία

    Δείτε επίσης