Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα (4-10/11/2019)

Share

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (από 4 έως 10 Νοεμβρίου 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Τέταρτη (06-11-2019) και ώρες 08:00΄ – 15:00΄ Φάρμα – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά
Πέμπτη (07-11-2019) και ώρες 08:00΄ – 15:00΄:Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό – Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
Παρασκευή (08-11-2019) και ώρες 08:00΄- 15:00΄: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
Κυριακή (10-11-2019) και ώρες 20:00΄- 01:00΄: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση – Τριφύλλια

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

Τρίτη (05-11-2019) και ώρες 18:00-01:00: Μορφοβούνι-Μεσενικόλας-Κρυονέρι-Καλύβια Πεζούλας-Πεζούλα-Νεοχώρι
Τετάρτη (06-11-2019) και ώρες 17:00-00:00: Μαυρομμάτι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Κρυοπηγή
Πέμπτη (07-11-2019) και ώρες 08:00-15:00: Πορτή-Τρυγώνα-Βατσουνιά-Δρακότρυπα-Οξυά–Αργιθέα
Παρασκευή (08-11-2019) και ώρες 08.00-15.00: Μοσχάτο-Λαμπερό-Καρίτσα-Καρβασαράς-Μπελοκομύτης
Σάββατο (09-11-2019) και ώρες 08.00-15.00: Καλύβια Πεζούλας-Πεζούλα-Φυλακτή-Νεράιδα-Νεοχώρι

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

Δευτέρα (04-11-2019) και ώρες 18:00-01.00: Ανάβρα–Αχλαδιά–Λεοντάρι–Ασημοχώρι–Καππαδοκικό-Γραμματικό-Αγ.Βησσάριος
Τρίτη (05-11-2019) και ώρες 17:00-24.00: Λουτρό-Κέδρος-Μελισσοχώρι-Δασοχώρι-Άμπελος-Αγ.Παρασκευή
Τετάρτη (06-11-2019) και ώρες 08.00-15.00: Παλιούρι-Δαφνοσπηλιά-Απιδιά-Μολόχα

Πέμπτη (07-11-2019) και ώρες 08.00-15.00: Ανάβρα-Αχλαδιά-Λεοντάρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη

Παρασκευή (08-11-2019) και ώρες 08.00-15.00: Κτιμένη-Λουτροπηγή-Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα

Κυριακή (10-11-2019) και ώρες 18.00-23.00: Μελισσοχώρι-Δσσοχώρι-Φίλια-Άμπελος-Κέδρος-Θραψίμι

Δείτε επίσης