Δρομολόγια Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Καρδίτσας & Τρικάλων

Share

 

Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα (18/24-02-2019) 

Ανακοινώνεται ότι για την επόμενη εβδομάδα (18 έως 24 Φεβρουαρίου 2019) τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:

ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:

1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (18-02-2019) και από ώρες 18.00-01.00: Μαυρομμάτι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο
  • Τρίτη (19-02-2019) και από ώρες 17:00-24:00: Μοσχάτο-Μεσσενικόλας-Μορφοβούνι-Κερασιά-Κρυονέρι
  • Τετάρτη (20-02-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Κρυονέρι-Κερασιά-ΚαλύβιαΠεζούλας-Πεζούλα-Φυλακτή-Νεράιδα
  • Πέμπτη (21-02-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Πορτή-Τρυγώνα-Βατσουνιά-Δρακότρυπα-Οξυά–Αργιθέα
  • Παρασκευή (22-02-2019) και από ώρες 08:00-15:00: Μοσχάτο-Λαμπερό-Καρίτσα-Καρβασαράς-Μπελοκομύτης
  • Κυριακή (24-02-2019) και από ώρες 18.00-23.00: Κανάλια-Φανάρι-Αγ.Ακάκιος-Ελληνόπυργος-Ανθοχώρι-Ελληνόκαστρο-Αμυγδαλή-Ανθοχώρι

2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ

  • Δευτέρα (18-02-2019) και από ώρες 18:00-01:00: Αγ. Βήσσαριος-Καππαδοκικό-Ν. Ικόνιο-Γεφύρια-Γραμματικό
  • Τρίτη (19-02-2019) και από ώρες 17:00-24:00: Ανάβρα-Αχλαδιά-Λεόνταρι-Ασημοχώρι-Κτιμένη
  • Τετάρτη (20-02-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Παλιούρι-Δαφνοσπηλιά-Απιδιά-Μολόχα
  • Πέμπτη (21-02-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Κτιμένη-Λουτροπηγή-Βαθύλακος-Αηδονοχώρι-Ρεντίνα
  • Παρασκευή (22-02-2019) και από ώρες 08.00-15.00: Ραχούλα-Κούτσουρο–Αμάραντος–Σαραντάπορο–Νεράιδα–Μολόχα–Απιδιά
  • Κυριακή (24-02-2019) και από ώρες 18.00-23.00: Λουτρό-Κέδρος-Μελισσοχώρι-Δασοχώρι-Άμπελος-Αγ. Παρασκευή

ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ: 

  • Δευτέρα (18-02-2019) και ώρες από 17:00-00:00: Ρίζωμα – Πλάτανος – Αρδάνι  – Ελληνόκαστρο – Λαγκαδιά – Λιόπρασο – Κουμαριά – Αγρελιά – Διάσελο – Αχλαδοχώρι – Κρήνη – Ζάρκο – Γριζάνο – Πετρωτό – Φανερωμένη – Νομή – Πηνειάδα
  • Τρίτη (19-02-2019) και ώρες από 08.00-15.00: Πύλη – Κοτρώνι – Ελάτη – Βροντερό – Ξυλοχώρι – Καλόγεροι – Άγιος Προκόπιος – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν.Πεύκη –Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα – Αρματωλικό – Αετός –Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράιδα
  • Τετάρτη (20-02-2019) και ώρες από 08:00 – 15:00: Φάρμα – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά
  • Πέμπτη (21-02-2019) και ώρες 08.00 – 15.00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι –Φωτεινό – Κερασούλα – Αγ.Τριάδα – Ψήλωμα – Ασπροκκλησιά – Αχλαδέα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αγιόφυλλο
  • Παρασκευή (22-02-2019) και ώρες 08.00 – 15.00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι – Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι
  • Κυριακή (24-02-2019) και ώρες 20.00-01.00: Ξυλοπάροικο – Πρόδρομος – Κόρη – Γοργογύρι – Γενέσι – Ανταλλάξιμα – Καλονέρι – Βυτουμάς – Αγία Παρασκευή – Διάβα – Κορομηλιά – Κρύα Βρύση – Τριφύλλια

Δείτε επίσης