1ο Πανελλήνιο Τουρνουά Παιδικού Ποδοσφαίρου


Το Σ.Ε.Φ.Α.Α. Τρικάλων του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας, η Ειδικότητα του μαθήματος ποδοσφαίρου του 4ου έτους και η Ακαδημία “ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ/ΝΗΛΕΑΣ”, συνδιοργανώνουν τo 1ο Πανελλήνιο Τουρνουά Παιδικού ποδοσφαίρου.

Η διεξαγωγή του παιδικού τουρνουά πραγματοποιείται χάρη στη μεγάλη προσπάθεια των ακαδημιών και των προπονητών τους, ο οποίοι αναλαμβάνουν τη μεγάλη ευθύνη της μεταφοράς και της οργάνωσης των παιδικών ομάδων.

Οι φοιτήτριες και οι φοιτητές του Τ.Ε.Φ.Α.Α. του Πανεπιστημίου Θεσσαλίας και συγκεκριμένα η Ειδικότητα του μαθήματος Ποδοσφαίρισης έχουν αναπτύξει μια δυναμική ανοιχτή στην κοινωνία, και συμμετέχουν ενεργά στην διαμόρφωση του αθλητικού “γίγνεσθαι”.

Με εκτίμηση και αθλητικούς χαιρετισμούς

Dr. Παπανικολάου Ζήσης (Ph.D.,Ed.M.)Τηλ: 6958462217,
Διδάκτωρ Αθλητικών Επιστημών του Πανεπιστημίου Temple, ΗΠΑ
Αναπληρωτής Καθηγητής ΤΕΦΑΑ Πανεπιστημίου Θεσσαλίας

PANELLINIO-TOURNOUA-PODOSFAIROU-2

ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ/ΝΗΛΕΑΣ
ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΑ 14-15 ΜΑΙΟΥ 2016

ΤΗΛΕΦΩΝΑ:
ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ: 6982890909
ΦΑΛΚΟΣ ΣΤΑΘΗΣ: 6979132453

ΤΟΠΟΣ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ: ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΓΗΠΕΔΟ ΚΑΤΩ ΛΕΧΩΝΙΩΝ ΒΟΛΟΥ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ: Dr ΖΗΣΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ(Ph.D.,Ed.M.), ΔΙΔΑΚΤΩΡ ΑΘΛΗΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩN, ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟY TEMPLE ΗΠΑ, ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ,
ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6958462217
EMAIL: zpapanik@pe.uth.gr

YΠΕΥΘΥΝΟΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ: Κος ΣΤΑΘΗΣ ΦΑΛΚΟΣ,ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ,ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ,
ΤΗΛΕΦΩΝΟ: 6979132453

ΟΡΓΑΝΩΤΙΚΗ ΕΠΙΤΡΟΠΗ: ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ, ΣΥΡΜΟΥ ΦΙΛΙΤΣΑ, ΠΟΖΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ, ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΚΑΠΝΙΣΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

“ΠΑΙΔΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ”

“ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ => ΠΡΟΤΑΣΗ ΖΩΗΣ”

ΣΥΜΜΕΤΕΧΟΝΤΕΣ ΑΚΑΔΗΜΙΕΣ:

1) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ/ΝΗΛΕΑΣ

2) Α.Π.Σ. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΒΟΛΟΥ

3) ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ

4) ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ-ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ

5) Α.ΠΟ.Β.

6) Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

7) ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2002-ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ

8) Α.Σ. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

9) ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

10) ΑΓΙΑΞ ΛΑΡΙΣΑΣ

11) ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

12) Α.Ο. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

13) ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ ΠΥΛΗΣ-ΤΡΙΚΑΛΩΝ

14) Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ

15) ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

PANELLINIO-TOURNOUA-PODOSFAIROU-1

ΟΜΑΔΕΣ                                ΗΛΙΚΙΕΣ
         6-8          8-10        10-12
1.ΕΝΩΣΗ ΛΕΧΩΝΙΩΝ/ΝΗΛΕΑΣ    Α     Α      Α
2.Α.Π.Σ. ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΒΟΛΟΥ    Α     Α      Α
3.ΘΗΣΕΑΣ ΑΓΡΙΑΣ    Α     Α      Α
4.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ-ΑΡΓΑΛΑΣΤΗΣ    Α     Α      Α
5.Α.ΠΟ.Β.    Α   Α,Β    Α,Β
6.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ    Α     Α      Α
7.ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ 2002-ΝΟΤΙΟΥ ΠΗΛΙΟΥ      –        –       Α
8.Α.Σ. ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ    Α    Α,Β    Α,Β
9.ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ    Α    Α,Β    Α,Β
10.ΑΓΙΑΞ ΛΑΡΙΣΑΣ    Α    Α,Β    Α,Β
11.ΔΗΜΗΤΡΑ/ΑΠΟΛΛΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ   Α,Β    Α,Β    Α,Β
12.Α.Ο. ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ    Α       –      Α
13. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΔΗΜΟΥ   ΠΥΛΗΣ-ΤΡΙΚΑΛΩΝ    Α       –      Α
14. Α.Ο. ΤΡΙΚΑΛΑ          Α      Α
15.ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ    Α       Α       –

“ΝΑΙ ΣΤΟΝ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟ, ΟΧΙ ΣΤΑ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ”

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 14/5

ΗΛΙΚΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΑΙΚΤΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
       

       6-8

ΕΤΩΝ

ΛΕΧΩΝΙΑ-ΑΡΓΑΛΑΣΤΗ    7+1   09:00  2 x 25’        Γ
ΑΠΟΒ-ΘΗΣΕΑΣ    7+1   10:00  2 x 25’        Γ
ΔΗΜΗΤΡΑ Α-ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    7+1   11:00  2 x 25’        Γ
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ    ΟΜΙΛΙΑ   12:00 ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ-ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ    7+1   12:30  2 x 25’        Γ
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΠΥΛΗ    7+1   13:30  2 x 25’        Γ
ΔΗΜΗΤΡΑ Β-ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ (ΕΞΤΡΑ)    7+1   14:30  2 x 25΄      Γ
ΗΛΙΚΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΑΙΚΤΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
       

       8-10

ΕΤΩΝ

ΛΕΧΩΝΙΑ-ΑΡΓΑΛΑΣΤΗ    8+1   09:00  2 x 25’        Β
ΑΠΟΒ Α-ΘΗΣΕΑΣ    8+1   10:00  2 x 25’        Β
ΑΠΟΒ Β-ΔΗΜΗΤΡΑ Α    8+1   11:00  2 x 25’        Β
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ    ΟΜΙΛΙΑ   12:00 ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ Α-ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ    8+1   12:30  2 x 25’        Β
ΔΗΜΗΤΡΑ Β-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.    8+1   13:30  2 x 25’        Β
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ Β-ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΒ (ΕΞΤΡΑ)    8+1   14:30  2 x 25΄      Β
ΗΛΙΚΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΑΙΚΤΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
      10-12

ΕΤΩΝ

ΛΕΧΩΝΙΑ-ΑΡΓΑΛΑΣΤΗ    8+1   09:00  2 x 25’        Α
ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.    8+1   10:00  2 x 25’        Α
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΠΥΛΗΣ-ΑΠΟΒ Α    8+1   11:00  2 x 25’        Α
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ    ΟΜΙΛΙΑ   12:00 ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ
ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ Α-ΔΗΜΗΤΡΑ Α    8+1   12:30  2 x 25’        Α
ΘΗΣΕΑΣ-ΠΛΑΣΤΗΡΑΣ Β    8+1   13:30  2 x 25’        Α
ΑΠΟΒ Β-ΔΗΜΗΤΡΑ Β    8+1   14:30  2 x 25΄      Α

“ΠΑΙΔΙ , ΠΑΙΔΕΙΑ , ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ”

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 15/5

ΗΛΙΚΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΑΙΚΤΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
6 – 8 ΕΤΩΝ

 

ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΛΕΧΩΝΙΑ    7+1   09:00  2 x 25’        Γ
ΑΓΙΑΞ-ΝΙΚΗ Β. (ΕΞΤΡΑ)    7+1   10:00  2 x 25’        Γ
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ-ΑΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ    7+1   11:00  2 x 25’          Γ
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ   ΟΜΙΛΙΑ   12:00 ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ
ΑΟ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ -ΑΓΙΑΞ (ΕΞΤΡΑ)    7+1   12:30  2 x 25’      Γ
         
ΗΛΙΚΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΑΙΚΤΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
8-10 ΕΤΩΝ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ-ΛΕΧΩΝΙΑ    8+1   09:00  2 x 25’        Β
ΑΓΙΑΞ Α-ΛΕΧΩΝΙΑ (ΕΞΤΡΑ)    8+1   10:00  2 x 25’        Β
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Α-ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ (ΕΞΤΡΑ)    8+1   11:00  2 x 25’         Β
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ  ΟΜΙΛΙΑ   12:00  ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ

    

ΑΓΙΑΞ Β-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ    8+1   12:30  2 x 25’         B
ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Β-ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ (ΕΞΤΡΑ)    8+1   13:30  2 x 25’         B
ΗΛΙΚΙΑ ΟΜΑΔΕΣ ΑΡΙΘΜΟΣ ΠΑΙΚΤΩΝ ΩΡΑ ΕΝΑΡΞΗΣ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΓΗΠΕΔΟ
10-12 ΕΤΩΝ ΛΕΧΩΝΙΑ-ΚΑΛΑ ΝΕΡΑ    8+1   09:00  2 x 25’        Α
ΛΕΧΩΝΙΑ-ΑΓΙΑΞ Α (ΕΞΤΡΑ)    8+1   10:00  2 x 25’        Α
AO ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ-ΑΓΙΑΞ Β    8+1   11:00  2 x 25’          Α
ΚΑΛΩΣΟΡΙΣΜΑ ΟΜΙΛΙΑ   12:00  ΤΕΛΕΤΗ ΑΠΟΝΟΜΗΣ
  AO. ΤΡΙΚΑΛΑ-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Α    8+1  12:30  2 x 25’        Α
ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ (ΕΞΤΡΑ)-ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ Β    8+1  13:30  2 x 25’        Α

Total
0
Shares
Previous Article

Υπάρχουν ακόμη Έλληνες που πιστεύουν τον Τσίπρα;

Next Article

163 παραβάσεις και 14 συλλήψεις σε αστυνομικούς ελέγχους στη Θεσσαλία

Total
0
Share