Το απόγευμα της Τρίτης (20/8) πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος Α1 ΕΠΣΚ 2019/20.
Η πρεμιέρα θα γίνει το Σάββατο 21 Σεπτεμβρίου.
Αναλυτικά το πλήρες πρόγραμμα:
1η Αγωνιστική 16η
Άρης Καρδίτσας – ΑΕ Καρποχωρίου
Νεφέλη – Διγενής
Ελπίδα – Αετός Αγίου Θεοδώρου
Παλαμαϊκή – ΑΕ Μουζακίου
ΠΑΣ Αργιθέα – Προδρομιακός
ΑΟ Μαγούλας – ΑΕ Λεονταρίου
Αστέρας Βλοχού – ΠΑ Σοφάδων
Νέα Νίκη Καμινάδων – Ερμής Μαυραχάδων
2η Αγωνιστική 17η
Νεφέλη – Άρης Καρδίτσας
ΑΕ Καρποχωρίου – Ελπίδα
Διγενής – Παλαμαϊκή
Αετός Αγίου Θεοδώρου – ΠΑΣ Αργιθέα
ΑΕ Μουζακίου – ΑΟ Μαγούλας
Προδρομιακός – Αστέρας Βλοχού
ΑΕ Λεονταρίου – Ερμής Μαυραχάδων
ΠΑ Σοφάδων – Νέα Νίκη Καμινάδων
3η Αγωνιστική 18η
Άρης Καρδίτσας – Ελπίδα
Παλαμαϊκή – Νεφέλη
ΠΑΣ Αργιθέα – ΑΕ Καρποχωρίου
ΑΟ Μαγούλας – Διγενής
Αστέρας Βλοχού – Αετός Αγίου Θεοδώρου
Ερμής Μαυραχάδων – ΑΕ Μουζακίου
Νέα Νίκη Καμινάδων – Προδρομιακός
ΑΕ Λεονταρίου – ΠΑ Σοφάδων
4η Αγωνιστική 19η
Παλαμαϊκή – Άρης Καρδίτσας
Ελπίδα – ΠΑΣ Αργιθέα
Νεφέλη – ΑΟ Μαγούλας
ΑΕ Καρποχωρίου – Αστέρας Βλοχού
Διγενής – Ερμής Μαυραχάδων
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Νέα Νίκη Καμινάδων
ΑΕ Μουζακίου – ΠΑ Σοφάδων
Προδρομιακός – ΑΕ Λεονταρίου
5η Αγωνιστική 20ή
Άρης Καρδίτσας – ΠΑΣ Αργιθέα
ΑΟ Μαγούλας – Παλαμαϊκή
Αστέρας Βλοχού – Ελπίδα
Ερμής Μαυραχάδων – Νεφέλη
Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΕ Καρποχωρίου
ΠΑ Σοφάδων – Διγενής
ΑΕ Λεονταρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου
ΑΕ Μουζακίου – Προδρομιακός
6η Αγωνιστική 21η
ΑΟ Μαγούλας – Άρης Καρδίτσας
ΠΑΣ Αργιθέα – Αστέρας Βλοχού
Παλαμαϊκή – Ερμής Μαυραχάδων
Ελπίδα – Νέα Νίκη Καμινάδων
Νεφέλη – ΠΑ Σοφάδων
ΑΕ Καρποχωρίου – ΑΕ Λεονταρίου
Διγενής – Προδρομιακός
Αετός Αγίου Θεοδώρου – ΑΕ Μουζακίου
7η Αγωνιστική 22ή
Άρης Καρδίτσας – Αστέρας Βλοχού
Ερμής Μαυραχάδων – ΑΟ Μαγούλας
Νέα Νίκη Καμινάδων – ΠΑΣ Αργιθέα
ΠΑ Σοφάδων – Παλαμαϊκή
ΑΕ Λεονταρίου – Ελπίδα
Προδρομιακός – Νεφέλη
ΑΕ Μουζακίου – ΑΕ Καρποχωρίου
Διγενής – Αετός Αγίου Θεοδώρου
8η Αγωνιστική 23η
Ερμής Μαυραχάδων – Άρης Καρδίτσας
Αστέρας Βλοχού – Νέα Νίκη Καμινάδων
ΑΟ Μαγούλας – ΠΑ Σοφάδων
ΠΑΣ Αργιθέα – ΑΕ Λεονταρίου
Παλαμαϊκή – Προδρομιακός
Ελπίδα – ΑΕ Μουζακίου
Νεφέλη – Αετός Αγίου Θεοδώρου
ΑΕ Καρποχωρίου – Διγενής
9η Αγωνιστική 24η
Άρης Καρδίτσας – Νέα Νίκη Καμινάδων
ΠΑ Σοφάδων – Ερμής Μαυραχάδων
ΑΕ Λεονταρίου – Αστέρας Βλοχού
Προδρομιακός – ΑΟ Μαγούλας
ΑΕ Μουζακίου – ΠΑΣ Αργιθέα
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Παλαμαϊκή
Διγενής – Ελπίδα
ΑΕ Καρποχωρίου – Νεφέλη
10η Αγωνιστική 25η
ΠΑ Σοφάδων – Άρης Καρδίτσας
Νέα Νίκη Καμινάδων – ΑΕ Λεονταρίου
Ερμής Μαυραχάδων – Προδρομιακός
Αστέρας Βλοχού – ΑΕ Μουζακίου
ΑΟ Μαγούλας – Αετός Αγίου Θεοδώρου
ΠΑΣ Αργιθέα – Διγενής
Παλαμαϊκή – ΑΕ Καρποχωρίου
Ελπίδα – Νεφέλη
11η Αγωνιστική 26η
Άρης Καρδίτσας – ΑΕ Λεονταρίου
Προδρομιακός – ΠΑ Σοφάδων
ΑΕ Μουζακίου – Νέα Νίκη Καμινάδων
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Ερμής Μαυραχάδων
Διγενής – Αστέρας Βλοχού
ΑΕ Καρποχωρίου – ΑΟ Μαγούλας
Νεφέλη – ΠΑΣ Αργιθέα
Ελπίδα – Παλαμαϊκή
12η Αγωνιστική 27η
Προδρομιακός – Άρης Καρδίτσας
ΑΕ Λεονταρίου – ΑΕ Μουζακίου
ΠΑ Σοφάδων – Αετός Αγίου Θεοδώρου
Νέα Νίκη Καμινάδων – Διγενής
Ερμής Μαυραχάδων – ΑΕ Καρποχωρίου
Αστέρας Βλοχού – Νεφέλη
ΑΟ Μαγούλας – Ελπίδα
ΠΑΣ Αργιθέα – Παλαμαϊκή
13η Αγωνιστική 28η
Άρης Καρδίτσας – ΑΕ Μουζακίου
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Προδρομιακός
Διγενής – ΑΕ Λεονταρίου
ΑΕ Καρποχωρίου – ΠΑ Σοφάδων
Νεφέλη – Νέα Νίκη Καμινάδων
Ελπίδα – Ερμής Μαυραχάδων
Παλαμαϊκή – Αστέρας Βλοχού
ΠΑΣ Αργιθέα – ΑΟ Μαγούλας
14η Αγωνιστική 29η
Αετός Αγίου Θεοδώρου – Άρης Καρδίτσας
ΑΕ Μουζακίου – Διγενής
Προδρομιακός – ΑΕ Καρποχωρίου
ΑΕ Λεονταρίου – Νεφέλη
ΠΑ Σοφάδων – Ελπίδα
Νέα Νίκη Καμινάδων – Παλαμαϊκή
Ερμής Μαυραχάδων – ΠΑΣ Αργιθέα
Αστέρας Βλοχού – ΑΟ Μαγούλας
15η Αγωνιστική 30ή
Άρης Καρδίτσας – Διγενής
ΑΕ Καρποχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου
Νεφέλη – ΑΕ Μουζακίου
Ελπίδα – Προδρομιακός
Παλαμαϊκή – ΑΕ Λεονταρίου
ΠΑΣ Αργιθέα – ΠΑ Σοφάδων
ΑΟ Μαγούλας – Νέα Νίκη Καμινάδων
Αστέρας Βλοχού – Ερμής Μαυραχάδων
KarditsaSport.gr