Η Επιτροπή Πρωταθλημάτων της ΕΠΣΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα στα πρωταθλήματα της Α’, Α1, Β’, Γ’ κατηγορίας και των πρωταθλημάτων υποδομής Κ14 και Κ16 που θα διεξαχθούν το διάστημα 4 Απριλίου – 10 Απριλίου 2019.
Αναλυτικά:
Πέμπτη 4-4-2019 και ώρα 16:30
Β΄ Ερασιτεχνική (εξ΄αναβολής)
ΑΣΜ Καραισκάκης – Α.Ο Μαγούλα
Σάββατο 6-4-2019 και ώρα 16:00
Α΄ Ερασιτεχνική
Α.Σ Σώκρατες – Α.Ο Κρανέας
Ηρακλής Σοφάδων – Π.Ο Παλαμαική
Α.Ο Καρδίτσας – Α.Ε Λεονταρίου (Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Α.Ο Ταυρωπός – Νέα Νίκη Καμινάδων
Α.Σ Διγενής – ΑΟΚ Πάμισσος
Δόξα Μητρόπολης – Α.Ο Αστέρας (15:30)
Ατρόμητος Παλαμά – Α.Ο Μυρίνη
Α.Ο Αγναντερού – Α.Ε Καππαδοκικού
Α1΄ Ερασιτεχνική
Α.Ο Προδρομιακός – Α.Σ Ήφαιστος
Π.Ο Αστέρας Δασοχωρίου – Αετός Αγίου Θεοδώρου
Αίας Μαραθέας – Α.Ε Καρποχωρίου
ΠΟΜ Θεσσαλικός – Άρης Καρδίτσας
ΣΦ Αργεντινή Καρδίτσας – Ολυμπιακός Παλ/σιου
Α.Ο Φύλλου – Αετός Καλλιφωνίου
Α.Ε Μουζακίου – Α.Ο Μαυραική
Σάββατο 6-4-2019 και ώρα 11:00
Πρωτάθλημα Κ-16
Α.Σ Πλαστήρας – Απόλλων Μακρυχωρίου
Α.Σ Αναγέννηση – Ακαδημία Ποδοσφαίρου
Α.Ε Λεονταρίου – Α.Ε Μουζακίου
Εθνικός Καρδίτσας – Ηρακλής Παλαμά
Α.Ο Αστέρας – Ακαδημία Πανελλήνιος
Ο αγώνας του Πρωταθλήματος Κ-16 Α.Ο Καρδίτσας – Π.Α Σοφάδων ΑΝΑΒΑΛΛΕΤΑΙ και θα διεξαχθεί σε ημερομηνία που θα ανακοινώσει η διοργανώτρια αρχή
Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 16:00
Β΄ Ερασιτεχνική
1ος όμιλος
Άρης Αγίας Παρασκευής – Εθνικός Κέδρου
Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Ηρακλής Παλαμά
Ερμής Μαυραχάδων – Α.Ε Μενελαίδα
Α.Σ Ενιππέας – Π.Α Σοφάδων
Α.Ο Άρνης -Αστήρ Βλοχού
2ος όμιλος
Α.Ο Μαγούλα – Ακαδημία Ελπίδες
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Σ Νεφέλη
Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Αστροναύτης
Ατρόμητος Γεωργικού – Ηρακλής Καρδ/λας
ΑΣΜ Καραισκάκης – Α.Ε Λαζαρίνα
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Σ Αργιθέα
Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 16:00
Γ΄ Ερασιτεχνική
Ακαδημία Ορφέας – Α.Σ Κρόνος(γηπ: Καλλιθήρου)
Απόλλων Αρτεσιανού – Α.Ο Μελισσοχωρίου
Α.Ο Ζαιμίου – Α.Σ Βαγγελίτσα Κουσιάντζα
Αίας Καρποχωρίου – Α.Ο Φράγκου
Κυριακή 7-4-2019 και ώρα 11:00
Κ-14(1ος όμιλος)
Ακαδημία Πανελλήνιος – Π.Α Σοφάδων
Ακαδημία Ποδοσφαίρου – Α.Ο Καρδίτσας
Α.Σ Αναγέννηση – Α.Σ Ασκληπιός
2ος όμιλος
Α.Ο Σελλάνων – Ακαδημία Ταυρωπού Ο Φωστήρας
Α.Ο Αστέρας – Α.Σ Διγενής
Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ο Φιλάθλων Ολυμπιακού
Εθνικός Καρδίτσας – Α.Ε Μουζακίου
Τρίτη 9-4-2019 και ώρα 16:00
Α΄ Ερασιτεχνική (εξ΄αναβολής)
Α.Ο Αστέρας – Α.Ο Ταυρωπός
Τετάρτη 10-4-2019 και ώρα 16:00
Β΄Ερασιτεχνική(1ος όμιλος)
Α.Ο Ν. Μοναστηρίου – Άρης Αγίας Παρασκευής
Εθνικός Κέδρου – Ατρόμητος Πτελοπούλας
Ηρακλής Παλαμά – Ερμής Μαυραχάδων
Π.Α Σοφάδων – Α.Ο Άρνης
Αστήρ Βλοχού – Ακαδημία Πανελλήνιος
Τετάρτη 10-4-2019 και ώρα 16:30
Πρωτάθλημα Κ-16(εξ΄αναβολής)
Α.Σ Πλαστήρας – Α.Ε Λεονταρίου
Karditsapress.gr