Δευτέρα(23/07/2018) 18:00-01:00: Μαυρομμάτι – Αγ.Ακάκιος – Ελληνόπυργος – Ανθοχώρι – Ελληνόκαστρο
Τρίτη(24/07/2018) 18:00-01:00: Ανάβρα – Αχλαδιά – Λεοντάρι – Ασημοχώρι – Καππαδοκικό – Γραμματικό – Αγ.Βησσάριος
Τετάρτη(25/07/2018 ) 17:00-00:00: Παλιούρι – Δαφνοσπηλιά – Απιδιά – Μολόχα
Πέμπτη(26/07/2018) 08:00-15:00: Πορτή – Τρυγώνα – Βατσουνιά – Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
Παρασκευή(27/07/2018) 08:00-15:00: Λουτρό – Κέδρος – Θραψίμι – Βαθύλακος – Αηδονοχώρι – Ρεντίνα
Σάββατο(28/07/2018) 08:00-13:00: Ραχούλα – Κούτσουρο – Αμάραντος – Σαραντάπορο – Νεράιδα – Μολόχα – Απιδιά