Δρομολόγια Κινητών Αστυνομικών Μονάδων Καρδίτσας & Τρικάλων
Αναλυτικά τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων για την εβδομάδα από 19/10/2020 έως 25/10/2020
Ανακοινώνεται ότι για το χρονικό διάστημα από 19 έως 25 Οκτωβρίου 2020, τα δρομολόγια των Κινητών Αστυνομικών Μονάδων της Γενικής Περιφερειακής Αστυνομικής Διεύθυνσης Θεσσαλίας θα είναι τα ακόλουθα:
ΝΟΜΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ:
- Δευτέρα (19-10-2020) και ώρες 18:00 – 01:00: Μέλισσα – Πτελοπούλα –Αγιοπηγή – Μελισσοχώρι – Κέδρος
- Τρίτη (20-10-2020) και ώρες 17:00 – 24:00: Παλιούρι – Δαφνοσπηλιά – Απιδιά -Μολόχα
- Τέταρτη (21-10-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μούχα – Καταφύγι –Καροπλέσι – Ανθηρό – Καστανιά
- Πέμπτη (22-10-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Πορτή – Τρυγώνα – Βατσουνιά –Δρακότρυπα – Οξυά – Αργιθέα
- Παρασκευή (23-10-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Λουτρό – Κέδρος –Θραψίμι – Βαθύλακος – Αηδονοχώρι – Ρεντίνα
- Κυριακή (25-10-2020) και ώρες 20:00 – 01:00: Μαυραχάδες – Φίλια -Αγ.Παρασκευή – Άμπελος – Λουτρό – Κέδρος
ΝΟΜΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ:
1Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Τέταρτη (21-10-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μουργκάνι – Αγ. Δημήτριος – Ξηρόκαμπος – Οξύνεια – Αγναντιά – Σταγιάδες – Κακοπλεύρι – Αγιόφυλλο
- Πέμπτη (22-10-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Περτούλι – Νεραιδοχώρι – Πύρα – Δέση –Αγία Παρασκευή – Μηλιά – Κατάφυτο – Ανθούσα – Χαλίκι – Καλαμπάκα
- Παρασκευή (23-10-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Μηλότοπος – Ελάφι – Καλομοίρα – Ματωνέρι – Αμπελοχώρι – Καστανιά – Αμάραντος – Τριφύλια – Κρύα Βρύση
- Σάββατο (24-10-2020) και ώρες 08:00 – 14:00: Αμπέλια – Κλεινός – Καλογριανή – Γλυκομηλιά – Παλιοχώρι – Αηδόνα – Χρυσομηλιά – Ελάτη – Πύλη
- Κυριακή (25-10-2020) και ώρες 08:00 – 14:00: Μουργκάνι – Μεγ. Κερασιά – Ορθοβούνι – Τριγώνα – Ανάληψη – Πεύκη –Κορυδαλλός – Παναγία – Μαλακάσι
2Η ΚΙΝΗΤΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Δευτέρα (19-10-2020) και ώρες 17:00 – 00:00: Πύλη – Κοτρώνι – Βροντερό – Βλάχα – Περτούλι – Νεραϊδοχώρι –Πύρρα – Δέση – Αγ.Νικόλαος – Δροσοχώρι – Γαρδίκι – Αθαμανία
- Τέταρτη (21-10-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Καλαμπάκα – Σκεπάρι – Γάβρος – Θεοτόκος – Αχλαδέα – Ασπροκλησιά – Ψήλωμα – Κερασούλα – Αγ. Τριάδα
- Πέμπτη (22-10-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη – Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα Αρματωλικό Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράϊδα
- Παρασκευή (23-10-2020) και ώρες 08:00 – 15:00: Κονισκός – Φλαμπουρέσι – Γερακάρι – Λογγά – Αχελινάδα – Μαυρέλι – Φωτεινό
- Κυριακή (25-10-2020) και ώρες 17:00 – 00:00: Πύλη – Στουρναρέικα – Βαθύρεμα – Λιβαδοχώρι – Ν. Πεύκη Μοσχόφυτο – Βαλκάνο – Πολυνέρι – Μεσοχώρα Αρματωλικό Αετός – Παχτούρι – Λαφίνα – Κορυφή – Νεράϊδα